Otrdiena, 4. augusts
Šodien sveicam: Romāns, Romualds, Romualda
Laika ziņas: Sigulda +14.9℃, ZA vējš 2.2 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-01-23
Ceturtdien un piektdien aicina nenovietot automašīnas vairākās Siguldas ielās

Nedēļas laikā sniega segas biezums Siguldā pieaudzis par vairāk nekā 30 centimetriem, tādēļ Siguldā tiks uzsākta maģistrālo krustojumu attīrīšana no sniega vaļņiem, kā arī 24. un 25.janvārī vairākās Siguldas ielās, kur tiek būtiski traucēta satiksme un radīti draudi satiksmes dalībnieku drošībai, tiks veikta brauktuvju attīrīšana no sniega.

Lai sniega tīrīšanu varētu veikt kvalitatīvi, 24. un 25.janvārī no plkst.8.00 līdz 17.00 iedzīvotāji tiek lūgti nenovietot automašīnas Melioratoru, Vildogas, Jaunatnes, Lāčplēša, Jāņa Čakstes, Jēkaba Dubura, Parka un Leona Paegles ielu malās. Par plānotajiem ielu tīrīšanas darbiem iedzīvotājus informēs Pašvaldības policija, tāpat iedzīvotāji aicināti sekot līdzi izvietotajām pagaidu ceļa zīmēm un norobežojumiem.

Rūpējoties par satiksmes dalībnieku, tostarp gājēju, drošību, tuvākajās dienās plānots arī iespēju robežās atbrīvot krustojumus un gājēju pārejas no sniega vaļņiem, tādēļ ielu uzturētāji lūdz iedzīvotājus izvairīties no automašīnu novietošanas ilgstošai stāvēšanai arī citu ielu malās, jo lielā sniega daudzuma dēļ brauktuves daudzviet ir sašaurinātas un stāvēšanai novietotās automašīnas līdz šim ir būtiski traucējušas ielu tīrīšanu.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Augusts 2020