Svētdiena, 19. janvāris
Šodien sveicam: Andulis, Alnis
Laika ziņas: Sigulda +3.2℃, DR vējš 4.7 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-01-23
Sestdien notiks koncerts bērniem un viņu vecākiem „Mīļmāmiņu pasakas”

Jau šajā sestdienā, 26.janvārī, plkst.17.00 koncertzālē „Baltais flīģelis” notiks „Trio Angelicus” koncerts bērniem un viņu vecākiem „Mīļmāmiņu pasakas”. Koncertā tiks stāstītas pasakas, kuru raksturus, krāsas un noskaņas palīdzēs uzburt īpaši veidots repertuārs. Skanēs mūzika no latviešu animācijas filmām, mākslas filmām un īpaši mīļas bērnu dziesmas.

„Trio Angelicus” sastāvā ir dziedātāja Elīna Šimkus, arfiste Ieva Šablovska un flautiste Sondra Lejmalniece. Tā kā visas trio dalībnieces ir māmiņas, māksliniecēm šķita īpaši saistoši piedalīties projektā, kas domāts bērniem. Ansambļa skanējums ir klusināts, tāpēc jo vairāk piemērots mazajiem klausītājiem. 

Kamermūzikas trio „Trio Angelicus” dibināts 2016.gada sākumā, un tajā ir apvienoti trīs tembri – augsta dāmas balss, flautas dzidrais skanējums un arfas noslēpumainais valdzinājums. Trio pamatrepertuārā ir gan iemīļoti klasiskie skaņdarbi, gan mazāk pazīstami opusi no latviešu un pasaules klasiskās mūzikas lappusēm.

Biļetes cena – no 4 līdz 6 eiro, ar Siguldas novada iedzīvotāja ID katri – 20% atlaide, bet daudzbērnu ģimenēm – 40% atlaide. Biļetes iespējams iegādāties šeit, „Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās, kā arī vienu stundu pirms pasākuma norises koncertzāles „Baltais flīģelis” kasē.

Koncerta tapšanu atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds.

 

Koncerta laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi