Piektdiena, 7. augusts
Šodien sveicam: Alfrēds, Madars, Fredis
Laika ziņas: Sigulda +24.5℃, ZR vējš 2.9 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-01-24
Notiks Siguldas novada Jaunatnes lietu konsultatīvās padomes sēde

Trešdien, 30.janvārī, plkst.18.00 jauniešu iniciatīvu centrā „Mērķis” notiks Siguldas novada Jaunatnes lietu konsultatīvās padomes sēde. Padomes dalībnieki tiks informēti par janvārī apstiprināto Siguldas jaunatnes politikas programmu 2019.–2021.gadam, kā arī tiks aicināti paust viedokli par plānotajām 2019.gada aktivitātēm. Tāpat tikšanās laikā tiks pārrunāta jauniešu iniciatīvu centra „Mērķis” darbība un sniegtas atbildes uz skolēniem aktuālajiem jautājumiem.

Pēdējos gados Siguldas novads kļuvis par vienu no jauniešiem draudzīgākajiem Latvijā – to apliecina arī 2018.gada nogalē konkursā „Labākais darbā ar jaunatni 2018” iegūtā nominācija „Straujākais lēciens darbā ar jaunatni attīstībai pašvaldībā”.

„Lai jauniešiem būtu vēl vairāk izaugsmes iespēju, apstiprināta Siguldas novada Jaunatnes politikas programma 2019.–2021.gadam, kas nosaka, ka, līdztekus ikdienas izglītojošām un uz kvalitatīvu brīvā laika pavadīšanu rosinošām aktivitātēm, līdz 2021.gadam tiks īstenoti vairāki projekti, piemēram, ikgadējs jauniešu projektu konkurss, jauniešu medija izveide, skolēnu pašpārvalžu stiprināšana un jauniešu domes izveide”, par politikas programmas ieguvumiem skaidro jauniešu iniciatīvu centra „Mērķis” vadītāja Katrīna Leitāne.

Novadā darbojas ne tikai Jaunatnes lietu konsultatīvā padome, bet arī projekts „Domā Domas Domē”, kura mērķis ir veicināt jauniešu līdzdalību sabiedriskajā dzīvē, kā arī īpašs projekts, kura mērķis ir atbalstīt jauniešus Jūdažos, Allažos un Morē. Savukārt jau šī gada pavasarī plānots izveidot brīvprātīgā darba sistēmu, kas sniegs iespēju jauniešiem ne tikai gūt jaunu pieredzi, bet arī iesaistīties novada norisēs.

Jaunatnes lietu konsultatīvā padome ir Siguldas novada pašvaldības domes izveidota padomdevēja institūcija, un lēmumiem ir ieteikuma raksturs. Jaunatnes lietu konsultatīvās padomes galvenais uzdevums ir jauniešu politikas attīstība Siguldas novadā, dialoga aktivizēšana starp pašvaldību un sabiedrību, veicinot viedokļu apmaiņu un lēmumu pieņemšanu jaunatnes lietu jomā.

Jaunatnes lietu konsultatīvās padomes sēdes ir atklātas, un tajās var piedalīties ikviens interesents.

 

Jaunatnes lietu konsultatīvās padomes sēdes laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Augusts 2020