×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 1. februāris
Šodien sveicam: Brigita, Indra, Indars, Indris
Laika ziņas: Sigulda -0.2℃, D vējš 4.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-01-25
Mores pamatskolas skolēni apgūst iemaņas kalnu slēpošanā

24.janvārī deviņi Mores pamatskolas skolēni devās uz slēpošanas trasi „Kaķītis”, kur ar profesionāliem instruktoriem apguva pirmās iemaņas kalnu slēpošanā. Sporta mācību vizīti organizēja Mores pamatskolas sporta pedagogs Kalvis Grīnbergs Eiropas Sociālā fonda projekta „Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” ietvaros.

Sporta nodarbības laikā bērni ieguva zināšanas par kalnu slēpošanu, slēpošanai nepieciešamo inventāru, kā arī slēpošanas tehniku, apgūstot patstāvīgi slēpot kalna.

 

 

Informāciju sagatavoja:
Mores pamatskolas direktore
Tīna Blūma


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi