×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Trešdiena, 29. marts
Šodien sveicam: Aldonis, Agija
Laika ziņas: Sigulda -1.6℃, ZR vējš 5.6 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-01-25
Mores pamatskolas skolēni apgūst iemaņas kalnu slēpošanā

24.janvārī deviņi Mores pamatskolas skolēni devās uz slēpošanas trasi „Kaķītis”, kur ar profesionāliem instruktoriem apguva pirmās iemaņas kalnu slēpošanā. Sporta mācību vizīti organizēja Mores pamatskolas sporta pedagogs Kalvis Grīnbergs Eiropas Sociālā fonda projekta „Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” ietvaros.

Sporta nodarbības laikā bērni ieguva zināšanas par kalnu slēpošanu, slēpošanai nepieciešamo inventāru, kā arī slēpošanas tehniku, apgūstot patstāvīgi slēpot kalna.

 

 

Informāciju sagatavoja:
Mores pamatskolas direktore
Tīna Blūma


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi