Trešdiena, 12. maijs
Šodien sveicam: Valija, Ināra, Ina, Inārs
Laika ziņas: Sigulda +12.6℃, DA vējš 4.3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-01-28
Siguldas novada bibliotēku reģistrētajiem lasītājiem pieejama e-grāmatu bibliotēka

Kopš janvāra sākuma Siguldas novada bibliotēkās lasītājiem tiek piedāvāta iespēja lasīt grāmatas elektroniskā formātā. Šīs iniciatīvas „3td e-GRĀMATU bibliotēka” mērķis ir veicināt grāmatu lasīšanu mūsdienīgā un ērtāk pieejamā veidā – tiešsaistē mobilajā ierīcē vai datorā. Pakalpojums ir bez maksas.

Šobrīd lasītājiem tiek piedāvāti vairāk nekā simts dažādi izdevumi, galvenokārt daiļliteratūra: gan latviešu literatūras klasika, gan mūsdienu autoru darbi, kā arī tulkotā literatūra. „3td e-GRĀMATU bibliotēkas” saturu turpmāk paredzēts papildināt ar jaunām e-grāmatām, kā arī attīstīt platformas izmantošanas iespējas, iekļaujot to vienotajā Latvijas e-pakalpojumu sistēmā.

E-grāmatas ir pieejamas bibliotēkā reģistrētiem lietotājiem tīmekļa vietnē www.3td.lv. Piekļuves datus katram lietotājam individuāli ikvienā Siguldas novada bibliotēkā izsniedz bibliotekārs. E-grāmatas lasīšanai paredzētais termiņš ir divas nedēļas, un pēc termiņa beigām grāmata lasītājam vairs nav pieejama. Lasītājs nevar saņemt lasīšanai vairāk par divām e-grāmatām vienlaicīgi. Svarīgi atcerēties, ka e-grāmatas lasīšanai nav pieejamas, ja bibliotēkā nav savlaicīgi atdotas visas izsniegtās grāmatas. 

Vairāk par e-grāmatu lietošanas noteikumiem var uzzināt šeit.

Informāciju sagatavoja: 
Siguldas novada bibliotēkas bibliogrāfe
Iveta Hamčanovska

© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi