Trešdiena, 12. maijs
Šodien sveicam: Valija, Ināra, Ina, Inārs
Laika ziņas: Sigulda +19.2℃, DA vējš 4.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-01-28
Siguldas novada bibliotēkā viesosies rakstniece Laura Dreiže
Noslēdzoties lasītveicināšanas projektam „Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2018”, otrdien, 5.februārī, plkst.13.00 Siguldas novada bibliotēkā viesosies rakstniece un tulkotāja, zinātniskās fantastikas un fantāzijas grāmatu autore Laura Dreiže.
 
Tikšanās laikā rakstniece Laura Dreiže iepazīstinās apmeklētājus ar sevi, pastāstīs, kā aizsākās viņas kā rakstnieces gaitas, kā arī atklās, kur rodas iedvesma radīt savas iztēles pasauli un tās iemītniekus. Klātesošajiem būs iespēja uzdot sev interesējošus jautājumus.
 
Laura Dreiže savu pirmo romānu „Pūķa dziesma”  sarakstījusi 2009. gadā, vēl mācoties vidusskolā, un kopš tā laika ir izdevusi astoņas grāmatas. Romāni „Pūķa dziesma”(2009), „Nepabeigtais skūpsts”(2010), „Laimes monitorings”(2011) ieguvuši literārā konkursa „Zvaigznes grāmata” balvas, savukārt romāns „Pūķa dziesma” – jau 2010.gadā tika iekļauts „Bērnu un jauniešu žūrijas” kolekcijā un ieguva atzinību. 2017.gadā izdotais romāns „Tā runāja zosu māte” tika iekļauts 2018.gada „Bērnu žūrijas” kolekcijā, un ir lasītāju iecienīts.
 
Informāciju sagatavoja:
Siguldas novada bibliotēkas
Bērnu literatūras nodaļas vadītāja
Dzintra Kalniņa

© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi