Otrdiena, 4. augusts
Šodien sveicam: Romāns, Romualds, Romualda
Laika ziņas: Sigulda +15.1℃, ZA vējš 1.8 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-01-28
Aprīlī norisināsies Veselības diena; aicina ieteikt speciālistus

Šī gada pavasara Veselības un sporta nedēļa norisināsies no 22. līdz 28.aprīlim un tās laikā novadnieki bez maksas varēs apmeklēt ārstus, piedalīties sportiskās aktivitātēs un gūt vērtīgu informāciju veselīga dzīvesveida veicināšanai. Tradicionālā Siguldas novada Veselības diena būs viena no šīs nedēļas aktivitātēm.

Pasākuma organizatori aicina novada iedzīvotājus līdz 28.februārim uz e-pasta adresi prese@sigulda.lv vai zvanot uz tālruņa numuru 80000388 sniegt savus ierosinājumus par speciālistiem, pārbaudēm un lektoriem, kurus vēlētos apmeklēt Veselības dienā, kā arī visas nedēļas garumā.

Tāpat aicināti pieteikties sadarbības partneri un speciālisti, kas vēlās iesaistīties Veselības un sporta nedēļas plašajā piedāvājumā un sniegt atbalstu novada iedzīvotājiem veselības uzlabošanā.

Veselības dienu Siguldas novadā organizē Siguldas novada pašvaldība, piesaistot sadarbības partnerus. Veselības dienas tiek rīkotas divas reizes gadā, sniedzot iespēju novadniekiem bez maksas apmeklēt ārstus, speciālistus un veikt veselības pārbaudes. Kopš 2015.gada projekts ir kļuvis vērienīgāks un Veselības un sporta nedēļas laikā novada iedzīvotājiem tiek piedāvātas dažādas aktivitātes, kas vērstas uz veselības uzlabošanu un aktīva dzīvesveida veicināšanu.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Augusts 2020