Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Piektdiena, 20. maijs
Šodien sveicam: Venta, Salvis, Selva
Laika ziņas: Sigulda +11.2℃, DA vējš 2.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-01-29
Norisināsies „S!-Fischer Ziemas skolēnu čempionāta” otrais posms

Piektdien, 1.februārī, plkst.11.00 Fischer Slēpošanas centrā notiks „S!-Fischer Ziemas skolēnu čempionāts” distanču slēpošanā otrais posms, kurā sacensību dalībniekiem būs jāmērojas spēkiem klasiskajā solī ar individuālu startu.

Arī šogad „S!-Fischer Ziemas skolēnu čempionātā” kopumā ir četri posmi, kuros Latvijas skolēni cīnās par galveno balvu – dāvanu karti 1500 eiro apmērā slēpošanas inventāra iegādei savai skolai no Fischer Latvia.

Pirmajā posmā, kas notika 18.janvārī, 200 skolēni no 20 Latvijas skolām sacentās super sprinta distancē. Pēc pirmā posma vadībā ir Madonas pilsētas vidusskola ar 7755 punktiem, otrajā vietā ir Laurenču sākumskola ar 7672 punktiem un trešajā vietā ir Siguldas Valsts ģimnāzija ar 7395 punktiem.

„S!-Fischer Ziemas skolēnu čempionāts” Siguldā notiek jau piekto gadu pēc kārtas. Pagājušajā gadā sacensībās kopumā piedalījās 40 skolas, pulcējot vairāk nekā 800 distanču slēpotājus. Skolu interese, bērnu un jauniešu aktīvā dalība pasākumā „S!-Fischer ziemas skolēnu čempionātu” ierindo starp ziemas populārākajiem un apmeklētākajiem skolu sporta pasākumiem Latvijā.

Pieteikties „S!-Fischer Ziemas skolēnu čempionātam” var arī elektroniski Fischer Slēpošanas centra mājas lapā.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi