Svētdiena, 19. janvāris
Šodien sveicam: Andulis, Alnis
Laika ziņas: Sigulda +3.2℃, DR vējš 4.7 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-01-30
Iniciatīvas „Līderes kods” pasākumā tiksies novada sievietes uzņēmējas

Turpinot jau otro iniciatīvas „Līderes kods” sezonu, 7.februārī plkst.16.00 kultūras centra „Siguldas devons” zālē „Silva” viesosies biedrība „Līdere”, kas apvieno Latvijas sievietes uzņēmējas un augstākā līmeņa vadītājas, lai kopā ar Siguldas uzņēmējām brīvā atmosfērā diskutētu par sievietes uzņēmējas vērtībām, kas palīdzējušas veidot un attīstīt savus uzņēmumus.

Tikšanās laikā būs iespēja uzklausīt Siguldas sieviešu uzņēmēju stāstus, kas būtiski ietekmējušas Siguldas novada attīstību un ar kurām lepojas novada iedzīvotāji.

Iniciatīvas „Līderes kods” mērķis ir noskaidrot Latvijas sievietes uzņēmējas spēka formulu, dzīves un darba pamatvērtības, kā arī aktualizēt pamatvērtību nozīmi valsts un uzņēmējdarbības izaugsmē. Reģistrēties pasākumam var līdz 4.februārim, zvanot uz tālruņa numuru 28357158 vai rakstot uz e-pasta adresi laura.skrodele@sigulda.lv.

Dalība pasākumā – bez maksas.

 

Pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi