Otrdiena, 26. maijs
Šodien sveicam: Edvards, Edvarts, Eduards, Varis
Laika ziņas: Sigulda +19.1℃, Z vējš 3.5 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-01-31
Latvijas kauss kalnu slēpošanā Siguldā turpināsies ar otro posmu

No 1. līdz 3.februārim Latvijas labākie kalnu slēpotāji Siguldā sacentīsies otrajā Latvijas Slēpošanas federācijas rīkotajā Latvijas kausa posmā kalnu slēpošanā​.

Tāpat kā 1.posmā, arī šonedēļ sacensības norisināsies Siguldas Pilsētas trasē, turklāt vairākiem no Latvijas izlases sportistiem šīs būs pēdējās sacensības pirms februāra pirmajā pusē gaidāmā FIS pasaules čempionāta Orē, Zviedrijā.

Aizvadītajā nedēļas nogalē pie uzvarām 1.posmā tika Žaks Gedra, Miks Zvejnieks, Evelīna Gasūna un Agnese Āboltiņa.

Sacensību programma šajā nedēļas nogalē plānotā tāda pati kā pirmajā posmā – piektdienā elites un junioru jeb U21 sportisti sacentīsies milzu slalomā, kamēr jauniešu grupu pārstāvji startēs supergigantā. Turpmākajās sacensību dienās notiks elites un junioru sportistu FIS kategorijas slaloma sacensības, bet jauniešiem sestdien un svētdien attiecīgi milzu slaloms un slaloms. Plašāka informācija par sacensību norisi pieejama šeit.

Informāciju sagatavoja:
Latvijas Slēpošanas federācijas preses sekretārs
Edgars Beļakovs

 

Sacensību laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Maijs 2020       
1 23
45 6 7 8 9 10
11121314 15 1617
18192021222324
2526 272829 3031