Trešdiena, 12. augusts
Šodien sveicam: Vizma, Klāra
Laika ziņas: Sigulda +12.6℃, ZA vējš 0.6 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-01-31
Šonedēļ Siguldas novadā: Latvijas kauss kalnu slēpošanā, izcila latviešu kamermūzika un citi pasākumi

Šajā nedēļas nogalē notiks vairākas ziemas sporta veidu sacensības – Siguldas Pilsētas trasē norisināsies Latvijas kausa kalnu slēpošanā 2.posms, Fischer Slēpošanas centrā skolēni sacentīsies distanču slēpošanas sacensību „S!-Fischer 2019 Ziemas skolēnu čempionāts” 2.posmā, savukārt bobsleja un kamaniņu trasē notiks „ShowelRace” VI sezonas 8.posms. Kultūras cienītāji šonedēļ aicināti apmeklēt Pētera Vaska kamermūzikas koncertu „Baltajā flīģelī”, bet „Siguldas devonā” notiks novada jauniešu deju kolektīva „Vizbulīte” koncerts. Nedēļas nogalē notiks jauniešu satikšanās vietas „Pabūt” atklāšanas pasākums Raiņa ielā 3.

 

Piektdien, 1.februārī

 • Plkst.11.00 Latvijas kauss kalnu slēpošanā, 2.posms Siguldas Pilsētas trasē.
  Sacensību pirmajā dienā elites un junioru jeb U21 sportisti sacentīsies milzu slalomā, kamēr jauniešu grupu pārstāvji startēs supergigantā. Sacensības norisināsies visu nedēļas nogali no 1. līdz 3.februārim. Pilsētas trases apmeklētājiem šajās dienās būs atvērta puse no lielās trases, mazais kalns un iesācēju kalns. Papildu informācija apskatāma šeit.
 • Plkst.11.00 „S!-Fischer 2019 Ziemas skolēnu čempionāts” distanču slēpošanā, 2.posms.
  Sacensību dalībniekiem būs jāmērojas spēkiem klasiskajā solī ar individuālu startu. Pieteikties čempionātam var elektroniski Fischer Slēpošanas centra tīmekļa vietnē.

Sestdien, 2.februārī

 • Plkst.9.00 bezmaksas NTC nodarbība Siguldas Sporta centrā.
 • Plkst.9.00 Latvijas kauss kalnu slēpošanā, 2.posms Siguldas Pilsētas trasē.
  Sacensību otrajā un trešajā dienā norisināsies elites un junioru sportistu FIS kategorijas slaloms, bet jaunieši sestdien un svētdien startēs milzu slalomā un slalomā.
 • Plkst.10.30 un 12.30 bezmaksas distanču slēpošanas nodarbība bērniem un jauniešiem* Fischer Slēpošanas centrā. Nodarbībai jāpiesakās, zvanot uz tālruņa numuru 29118847 vai rakstot e-pastu uz fsc@siguldassports.lv. Siguldas novada izglītības iestāžu audzēkņiem nodarbībās pieejams bezmaksas inventārs.
 • No plkst.12.00 līdz 14.00 slidotapmācības nodarbības bērniem un pieaugušajiem.
  Pirmajā stundā slidotprasmi būs iespēja apgūt bērniem no 6 līdz 12 gadu vecumam, savukārt no plkst.13.00 līdz 14.00 uz nodarbībām aicināti slidotgribētāji, kas vecāki par 12 gadiem. Nodarbībām iespējams pieteikties, zvanot uz tālruņa numuru 27888159. Vietu skaits ir ierobežots. Vienas nodarbības cena – 5 eiro.
  ​Atgādinām, ka slidotava apmeklētājiem ir atvērta katru dienu no plkst.12.00 līdz 22.00. Slidotavas izmantošana ir bez maksas, tāpat ziemas aktīvās atpūtas baudītājiem ir pieejama arī slidu noma. 
 • Plkst.17.00 sacensības šļūkšanā ar lāpstu „ShowelRace” VI sezonas 8.posms bobsleja un kamaniņu trasē „Sigulda”.
  Reģistrācija sacensībām notiks no plkst.17.00 līdz 17.50. Pirmais dalībnieks uz starta stāsies plkst.18.00. Dalības maksa: 30 eiro individuālajās disciplīnās, 50 eiro – divniekiem, 70 eiro – individuālā disciplīna + divnieks, 90 eiro – individuālā disciplīna + individuālā disciplīna + divnieks. Papildu informācija, rakstot uz e-pasta adresi info@showelrace.com vai zvanot uz tālruņa numuru 26131329.
 • Plkst.18.00 latviešu kamermūzikas koncerts „Pēteris Vasks ielūdz Siguldā” koncertzālē „Baltais flīģelis”. Koncertā skanēs Latviešu komponistu kamermūzika un jaundarbi. Soprāns – Evija Martinsone, klarnetists – Guntis Kuzma un pianiste – Agnese Egliņa. Ieeja – bez maksas.
 • Plkst.18.00 jauniešu satikšanās vietas „Pabūt” atklāšana Raiņa ielā 3.
  Pasākumā plkst.18.00 tiks prezentētas nodarbības, kuras jauniešiem ir pieejamas ikdienā, savukārt plkst.19.30 uzstāsies latviešu turbofolka apvienība „Oranžās Brīvdienas” un DJ Edgars Bercis. Jauniešiem būs iespēja iemūžināt fotomirkļus ar draugiem Instabox foto kastē un piedalīties aizraujošās aktivitātēs – erudīcijas un veiklības konkursos, iegūstot pārsteiguma balvas. Papildu informācija aplūkojama šeit.
 • Plkst.18.00 deju kolektīva „Vizbulīte” koncerts „Baltās ziemas deju virpulī” kultūras centrā „Siguldas devons”. Koncertā piedalīsies tautas deju ansambļi „Teiksma”, „Rotaļa”, „Katvari” un „Vektors”, deju ansamblis „Daiļrade”, kā arī jauniešu deju kolektīvi „Sadancis”, „Ūsiņš” un „Vizbulīte”. Biļetes cena – 2 eiro.

Svētdien, 3.februārī

 • Plkst.9.00 Latvijas kauss kalnu slēpošanā Siguldas Pilsētas trasē.
  Turpinās elites un junioru sportistu FIS kategorijas slaloma sacensības, bet jauniešiem – milzu slaloms un slaloms.

 

Izstādes

 • Ināras Liepas ceļojošā Leļļu Mākslas muzeja izstāde „Kofermājiņu ceļojums” Siguldas pils kompleksā
 • Dāmu kluba „Madaras” rokdarbu izstāde Siguldas pensionāru biedrības telpās „Namiņā”, Oskara Kalpaka ielā 11
 • Mākslas nodaļas audzēkņu darbu izstāde „Herbārijs” mākslu skolas „Baltais flīģelis” izstāžu telpā
 • Tautas lietišķās mākslas studiju „Sigulda” un „Vīgrieze” izstāde kultūras centrā „Siguldas devons”
 • Fotogrāfiju izstāde „Siguldas vagoniņam 50” Siguldas novada biblitēkā
 • Latvijas kauss kalnu slēpošanā, 2.posms Siguldas Pilsētas trasē
 • Literārā izstāde par detektīvžanru bērnu literatūrā „Vai kāds vispār zina patiesību?” Siguldas novada bibliotēkā
 • Raimondam Paulam veltīta tematiskā izstāde „Pieskārieni taustiņiem” Siguldas novada bibliotēkā

 

*Bezmaksas distanču slēpošanas nodarbības tiks organizētas atbilstoši laikapstākļiem un trases stāvoklim.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Augusts 2020