Otrdiena, 4. augusts
Šodien sveicam: Romāns, Romualds, Romualda
Laika ziņas: Sigulda +14.9℃, ZA vējš 2.2 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-02-01
Kultūras centrā „Siguldas devons” notiks laikmetīgās dejas izrāde „Divotne”

23. martā plkst. 19.00 kultūras centrā „Siguldas devons” notiks laikmetīgās dejas izrāde „Divotne”. Tas ir stāsts par sievieti, kura piedzīvojusi bērniņa nākšanu pasaulē un līdz ar to ieguvusi jaunu lomu – mamma. 

Izrādes idejas un iedvesma gūta izrādes autoru piedzīvotajā, kā galveno apskatot nevis bērna ienākšanu pasaulē, bet pašas sievietes piedzimšanu kā mammai. Mātes loma atnāk pēkšņi, lai cik ļoti tai gatavotos, un ar lielu inerci ierauj sievieti nezināmajā. Kā jauno mātes lomu savienot ar savu nemātišķo pusi, kas valdījusi sievietes personībā pirms tam, ko darīt ar jaunajām sajūtām un emocijām, veidojot attiecības pašai ar sevi un apkārtējiem, un kā konkurenci starp savām un bērna vajadzībām padarīt par to faktoru, kas viens otram dod jaunu elpu un spēku, nevis lēni iznīcina?

  • Dejo – Anna Novikova un Agate Bankava
  • Horeogrāfes – Rūta Pūce un Anna Novikova
  • Gaismu mākslinieks – Ivars Tilčiks 
  • Mūzikas aranžētājs –  Kaspars Kurdeko
  • Vizuālais tēls un dizains –  Kristiāna Kalniņa

Biļetes cena – 5 eiro. Siguldas ID karšu īpašniekiem atlaide 20% (atlaide spēkā, iegādājoties biļetes iepriekšpārdošanā).

Biļetes iespējams iegādāties šeit, „Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās, kā arī kultūras centra „Siguldas devons” kasē.

* Izrāde nav paredzēta bērniem, bet viņi būs gaidīti, tiks nodrošināta iespēja novietot bērnu ratiņus.  

Informāciju sagatavoja:
kultūras centra „Siguldas devons”

projektu vadītāja
Dace Pleša

Foto: Aiga Ozoliņa

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Augusts 2020