Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Piektdiena, 27. maijs
Šodien sveicam: Dzidra, Gunita, Loreta, Dzidris
Laika ziņas: Sigulda +8.7℃, R vējš 4.3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-02-01
Novada jaunajiem slēpotājiem panākumi Ziemeļvalstu čempionātā

Siguldas sporta kluba „Lidojošais Slēpotājs” audzēkņi guvuši labus rezultātus 25.–27.janvārī Igaunijas pilsētā Otepē notikušajā Ziemeļvalstu čempionātā jauniešiem.

Veiksmīgi individuālie starti trenera Agra Kumeliņa vadībā izdevās Elizabetei Stankevičai lēkšanā ar slēpēm no tramplīna un Ziemeļu divcīņā, pēc 65 metrus tāla lēciena gūstot 7. vietu tramplīnlēkšanā  un 5. vietu divcīņā, kā arī Markusam Vinogradovam, kurš Ziemeļu divcīņā ieguva 9. vietu.

Savukārt komandu konkurencē Latvijas meiteņu komandā startēja novadnieces Līga Bērziņa un Elizabete Stankeviča. Abas jaunās slēpotājas uzrādīja labāko rezultātu lēkšanā no tramplīna, tomēr pēc divcīņas slēpojuma komanda piekāpās igauņu meiteņu komandai un izcīnīja godalgoto 2. vietu.

Mazākie Siguldas novada sportisti treneres Agneses Amoliņas vadībā 12. janvārī Otepē veiksmīgi aizvadīja piekto etapu divcīņā un tramplīnlēkšanā un izcīnīja deviņas godalgotas vietas. Jau 27. janvārī, iedvesmojušies no vecāko biedru labajiem startiem, mazie sportisti piedalījās sacensību „Otepes kauss” ceturtajā posmā. Sacensību kopvērtējuma rezultāti būs zināmi pēc atlikušo divu posmu noslēgšanās.

Informāciju sagatavoja:
sporta kluba „Lidojošais slēpotājs” treneris
Agris Kumeliņš


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi