Trešdiena, 12. maijs
Šodien sveicam: Valija, Ināra, Ina, Inārs
Laika ziņas: Sigulda +19.2℃, DA vējš 4.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-02-01
Jauktais koris „Atvars” aicina pievienoties jaunus dalībniekus

Novada jauktais koris „Atvars”, uzsākot sezonu, aicina pievienoties jaunus dalībniekus. Interesentiem 4. un 11.februārī plkst.19.00 kultūras centrā „Siguldas devons” notiks noklausīšanās, iespēja pieteikt arī individuālu laiku. Noklausīšanai jāpiesakās, rakstot uz e-pasta adresi atvars.sigulda@gmail.com vai zvanot uz tālruņa numuru 29410439.

„Atvars” ir A kategorijas koris, kurš ieguvis 1., 2., 3.vietas, Grand Prix vairākos Latvijas un ārzemju konkursos un festivālos, piedalījies visos Dziesmu svētkos kopš kora dibināšanas 1993.gadā, koncertējis kopā ar Raimondu Paulu, mūzikas grupu „Dzelzs Vilks”, „The Sound Poets” un citiem māksliniekiem. 2018.gadā XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu svētku skatē vairāk nekā 200 koru konkurencē koris „Atvars” iekļuva finālā starp labākajiem 20 Latvijas koriem.

Kora dibinātājs un mākslinieciskais vadītājs Jānis Baltiņš ir Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas kora katedras vadītājs, Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolas kordiriģēšanas katedras vadītājs, kā arī Alūksnes skolotāju kora „Atzele” mākslinieciskais vadītājs. Šogad Jānis tika atzīts par Latvijas Gada cilvēku kultūrā 2018 (TV3). Kora diriģents Ilmārs Millers ir somu-latviešu kora „Ziemeļmeita” un Tallinas tehniskās universitātes kamerkora mākslinieciskais vadītājs.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi