Trešdiena, 12. augusts
Šodien sveicam: Vizma, Klāra
Laika ziņas: Sigulda +12.6℃, ZA vējš 0.6 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-02-05
Notiks slēpošanas sacensību „S!-slēpo” otrais posms

Ceturtdien, 7.februārī, no plkst.18.15 Fischer Slēpošanas centrā norisināsies distanču slēpošanas sacensību seriāla „S!-Slēpo” otrais posms, sacensību dalībniekiem startējot grupās no jaunākās uz vecāko.

Pirmie trasē dosies paši mazākie sacensību dalībnieki no SV-6 un SV-8 grupām, pēc tam seniori no SV-60 grupas, tad pārējās grupas sākot no SV-10 un beidzot ar SV-50 grupu dalībniekiem. „S!-Slēpo” sacensību seriāla dalībniekiem būs jāveic noteikts apļu skaits atkarībā no dalībnieku vecuma grupas. SV-6 grupai būs jāveic 200 metru aplis sešas reizes, SV-8 grupai būs jāveic 200 metru aplis astoņas reizes, SV-10, SV-12, SV-14 grupām būs jāveic 1,2 kilometru aplis piecas reizes, savukārt SV-16 līdz SV-60 grupām būs jāveic 1,2 kilometru aplis astoņas reizes.

Dalībnieki katrā posmā tiks vērtēti noteiktās vecuma grupās, un grupas kopvērtējums tiks aprēķināts, summējot katra dalībnieka trīs labāko posmu punktu summu (obligāti jāpiedalās vismaz trīs posmos). Vienādas punktu summas gadījumā, augstāku vietu ieņem dalībnieks, kurš ir uzrādījis labāku rezultātu pēdējā posmā.

Iepriekšējā pieteikšanās nākamajam sacensību posmiem norisinās Siguldas Sporta servisa tīmekļa vietnē, reģistrējoties un aizpildot dalībnieka anketu. Pieteikties sacensību seriālam var arī sacensību dienā Fischer Slēpošanas centrā no plkst.17.00.Uzrādot Siguldas novada iedzīvotāja ID karti, pieejama 10% atlaide dalības maksai.

„S!-Slēpo” sacensību seriāls šogad norisinās trijos posmos Fischer Slēpošanas centrā, un paredzēts ikvienam distanču slēpošanas entuziastam. Atkarībā no laikapstākļiem var mainīties sacensību datumi, kā arī distances un trases garums. Sacensību seriāla mērķis ir popularizēt distanču slēpošanas sporta veidu iedzīvotāju vidū, veicināt saturīgu brīvā laika pavadīšanu, kā arī nodrošināt pilnvērtīgus gatavošanās procesus citiem nozīmīgiem slēpošanas pasākumiem un sacensībām.

Sacensības tiek rīkotas ar Siguldas novada pašvaldības atbalstu.

Informāciju sagatavoja:
SIA „Siguldas Sporta serviss”
Sabiedrisko attiecību un mārketinga speciālists
Artūrs Zālītis


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Augusts 2020