Otrdiena, 29. septembris
Šodien sveicam: Miķelis, Mikus, Miks, Mihails
Laika ziņas: Sigulda +11℃, ZA vējš 2 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-02-06
Kultūras centrā „Siguldas devons” būs skatāma „Ainavu dārgumu” izstāde

No 11. līdz 17.februārim kultūras centra „Siguldas devons” izstāžu zālē ikvienam interesentam būs iespēja apskatīt „Ainavu dārgumu” izstādi, kuru uz Siguldu radusi iespēju atvest Latvijas Ainavu arhitektu asociācija (LAAA).

Lai mudinātu ikvienu palūkoties uz ainavām laika ritumā un kopīgi apzinātu Latvijas ainavu dārgumus, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) kopā ar Latvijas Nacionālo bibliotēku un plānošanas reģioniem 2017. un 2018.gadā īstenoja vienu no Latvijas simtgades pasākumiem „Reģionu dienas” aktivitāti „Dāvana Latvijai – elektroniska ainavu dārgumu krātuve „Latvijas ainavu dārgumi vakar, šodien, rīt””.

Aktivitātes ievaros, ar sabiedrības aktīvu iesaistīšanos, tika nosaukti apmēram 1000 Latvijas ainavu dārgumi, no kuriem, ar sabiedrības balsojumu un ainavu ekspertu vērtējumu, izvēlēti desmit katru reģionu raksturojošie ainavu dārgumi. Par 50 Latvijas ainavu dārgumiem apkopoti stāsti, atmiņas, fotogrāfijas un liecības, kā arī ierosinājumi par ainavas tālāko attīstību, bet 2018.gadā veikta ainavu dārgumu fotofiksācija.

Ieeja – bez maksas.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi