Svētdiena, 19. janvāris
Šodien sveicam: Andulis, Alnis
Laika ziņas: Sigulda +3.2℃, DR vējš 4.7 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-02-06
Informācija par novada ielu un ceļu tīrīšanu

Palielinoties sniega segas biezumam, Siguldas novada ielu un ceļu uzturētāji turpina tīrīšanas darbus prioritārā secībā, atbilstoši ielu un ceļu uzturēšanas klasei. 

Novada ielas un ceļi ir iedalīti trīs klasēs (B, C, D) atbilstoši satiksmes intensitātei. Ielu un ceļu tīrīšana norit pakāpeniski – snigšanas laikā pirmās tiek tīrītas un kaisītas maģistrālās ielas, kā arī ielas, pa kurām pārvietojas sabiedriskais transports un notiek skolēnu pārvadājumi. Ziemas laikā maģistrālajām jeb B klases ielām un ceļiem saskaņā ar normatīvajiem aktiem no sniega jābūt attīrītiem līdz sešām stundām pēc snigšanas, savukārt intensīvas snigšanas gadījumā ielu attīrīšana no sniega jāveic 6–18 stundu laikā pēc snigšanas beigām.

Par virkni valsts nozīmes autoceļu, kas šķērso Siguldas novada teritoriju, ir atbildīga VAS „Latvijas Valsts ceļi”. Šie ceļi ir autoceļš A2 (Vidzemes šoseja), P8 (Inciems–Sigulda–Ķegums (Gāles iela–Stacijas iela–Ausekļa iela–Turaida)), V58 (Vidzemes šoseja–Allaži), V83 (Sigulda–Nurmiži) un V85 (Jūdaži–Nītaure).

Pašvaldība atgādina, ka par daudzdzīvokļu ēku teritoriju uzturēšanu atbild ēku apsaimniekotāji, bet par privātīpašumiem un tiem pieguļošām teritorijām – to īpašnieki.

Plašāka informācija par ielu un ceļu uzturēšanu ziemā pieejama šeit.

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi