Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Piektdiena, 20. maijs
Šodien sveicam: Venta, Salvis, Selva
Laika ziņas: Sigulda +10.7℃, DA vējš 2.5 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-02-08
Noslēdzies otrais sacensību „S!-Slēpo 2019“ posms

Ceturtdien, 7. februārī, Fischer Slēpošanas centrā tika aizvadīts 2019. gada otrais „S!-Slēpo“ sacensību seriāla posms, uz starta pulcējot vairāk nekā 100 dalībniekus.

Otrajā posmā tika dots brīvais starts no plkst. 18.00 līdz 19.30. Sacensībās dalībniekiem, atkarībā no vecuma grupas bija jāveic konkrēts apļu skaits.  SV-6 grupai bija jāveic 200 metru aplis sešas reizes, SV-8 grupai bija jāveic 200 metru aplis astoņas reizes, SV-10, SV-12, SV-14 grupām bija jāveic 1,2 kilometru aplis piecas reizes, savukārt SV-16 līdz SV-60 grupām bija jāveic 1,2 kilometru aplis astoņas reizes.

„S!-Slēpo 2019“ sacensību seriāla mērķis ir popularizēt distanču slēpošanas sporta veidu iedzīvotāju vidū, veicināt saturīgu brīvā laika pavadīšanu, kā arī nodrošināt pilnvērtīgus gatavošanās procesus citiem nozīmīgiem slēpošanas pasākumiem un sacensībām.

Dalībnieki katrā posmā tiek vērtēti noteiktās vecuma grupās, un grupas kopvērtējums tiks aprēķināts, summējot katra dalībnieka divu labāko posmu punktu summu (obligāti jāpiedalās vismaz divos posmos). Ikviens dalībnieks piedalās jaunu  Fischer slēpju izlozē, kas notiks pēdējā, trešajā posmā 21. martā.

„S!-Slēpo 2019“ sacensību seriāls norisinās trijos posmos Fischer Slēpošanas centrā un paredzēti ikvienam distanču slēpošanas entuziastam. Atkarībā no laikapstākļiem var mainīties sacensību datumi, kā arī distances un trases garums.

Iepriekšējā pieteikšanās nākamajiem posmiem norisinās Siguldas Sporta servisa tīmekļa vietnē, reģistrējoties un aizpildot dalībnieka anketu. Reģistrējoties elektroniski, dalības maksa ir 50% mazāka un reģistrācijas process krietni ātrāks. Pieteikties var arī sacensību dienā Fischer Slēpošanas centrā.Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem 10% atlaide dalības maksai.

Sacensību seriālu „S!-Slēpo 2019“ organizē Fischer Slēpošanas centrs sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību. Sacensības atbalsta „Fischer Latvia”, „Maplus”, Biedrība A2, SIA „Rāmkalni Nordeco”, AS „Hanzas maiznīca”, apvienība „Dabas laboratorija".

Informāciju sagatavoja:
SIA „Siguldas Sporta serviss”
Sabiedrisko attiecību un mārketinga speciālists
Artūrs Zālītis


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi