Svētdiena, 19. janvāris
Šodien sveicam: Andulis, Alnis
Laika ziņas: Sigulda +3.6℃, R vējš 3.6 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-02-11
VI Latvijas mūzikas skolotāju festivāls noslēgsies Siguldā

Sestdien, 23.februārī, plkst.16.00 koncertzālē „Baltais flīģelis” ikkatrs ir aicināts uz VI Latvijas skolotāju festivāla noslēguma koncertu, kurā kopā ar kolēģiem no vairākām skolām muzicēs arī Siguldas Mākslu skolas „Baltais flīģelis” pedagogi.

Koncertā skanēs gan klasikas pērles, gan pazīstami mūsdienu latviešu autoru darbi solo, duetu un arī dažādu, pat neparastu ansambļu atskaņojumā. Koncerts ir neikdienišķa, īpaša iespēja audzēkņiem un vecākiem savu pedagogu ieraudzīt kā lielisku atskaņotājmākslinieku.

Mūzikas skolotāju festivāla pirmsākumi meklējami 2000.gadā, kad festivālos muzicēja skolotāji no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Polijas. Festivāls darbojās astoņus gadus un toreiz festivālam bija ļoti liela atsaucība. Koncerti notika Rīgas koncertzālē „Ave Sol”, koncertzālē „Baltais flīģelis”, Ķekavas Mūzikas skolas koncertzālē, Saldus Evaņģēliski luteriskajā baznīcā, S.Šimkus Klaipēdas konservatorijā, garīgās mūzikas koncerti Kuldīgas Svētās Katrīnas evaņģēliski luteriskajā baznīcā, Rēzeknes Jēzus sirds katedrālē un citur.

Pēc ilgāka pārtraukuma festivāls 2014.gadā Latvijā tika atsākts, ļaujot audzēkņiem redzēt savus skolotājus kā lieliskus un aizrautīgus mūzikas atskaņotājus un skolotājiem pēc pašu iniciatīvas organizēt un veidot daudzveidīgas koncertu programmas. Mārupes Mūzikas un mākslas skola sadarbībā ar Siguldas Mākslu skolu „Baltais flīģelis” atjaunoja Latvijas kultūrizglītības centra tradīciju – gadu sākt ar skolotāju koncertiem.

Ieeja – bez maksas.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi