Pirmdiena, 10. augusts
Šodien sveicam: Brencis, Audris, Inuta
Laika ziņas: Sigulda +25.4℃, ZR vējš 4.6 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-02-19
Turpinās informācijas dienas topošo pirmklasnieku vecākiem
Siguldas novada izglītības iestādēs topošo pirmklasnieku vecākiem turpinās informācijas dienas, kuru laikā vecāki varēs iepazīties ar skolu pedagogiem, uzzināt par izglītības iestādes piedāvātajām izglītības programmām un interešu izglītības iespējām. 
 
Informācijas diena topošo pirmklasnieku vecākiem jau notikusi Laurenču sākumskolā; četrās Siguldas novada izglītības iestādēs, kas uzņem audzēkņu pirmajās klasēs, informācijas dienas vēl notiks: 
 
 
 
  • Siguldas pilsētas vidusskolā, Krišjāņa Barona ielā 10 – 20.februārī plkst.18.30;
  • Siguldas 1.pamatskolā, Pulkveža Brieža ielā 105 – 21.februārī plkst.18.00;
  • Allažu pamatskolā, Skolas ielā 5, Allažos – 28.martā no plkst. 9.00 līdz plkst.11.30;
  • Mores pamatskolā, Siguldas ielā 15, Morē – 11.aprīlī visu dienu.
 
Plānots, ka skolas gaitas šogad uzsāks ap 216 Siguldas novadā deklarētie bērni. Laurenču sākumskola un Siguldas 1. pamatskola pirmklasniekus uzņems trīs pirmajās klasēs, bet Siguldas pilsētas vidusskola – četrās vai piecās pirmajās klasēs, tostarp sporta un mākslas klasēs. Allažu un Mores pamatskolā katrā tiks atvērta viena pirmā klase.
 
Mācībām 1. klasē prioritāri tiks uzņemti Siguldas novadā deklarētie bērni. Reģistrēt bērnu mācībām 1. klasē 2019./2020. mācību gadam varēs no 1. marta, iesniedzot iesniegumu izvēlētajā skolā vai elektroniski pašvaldības e-pakalpojumu portālā e.sigulda.lv. Topošos pirmklasniekus, kuriem kādā no pilsētas skolām jau mācās brāļi vai māsas, pieteikt 1. klasē var līdz 28. februārim, iesniedzot iesniegumu attiecīgajā izglītības iestādē.

© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Augusts 2020