Otrdiena, 24. novembris
Šodien sveicam: Velta, Velda
Laika ziņas: Sigulda +4.4℃, ZR vējš 4.8 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-02-19
Notiks izglītojoši praktiskā meistarklase jauniešiem „Tava karjeras izvēle”

Piektdien, 22.februārī, plkst.15.00 jauniešu iniciatīvu centrā „Mērķis” (Raiņa ielā 3) notiks izglītojoši praktiskā meistarklase „Tava karjeras izvēle”, kurā jauniešiem būs iespēja uzzināt gan teoriju par karjeras izvēli, gan piedalīties praktiskā nodarbībā, lai noskaidrotu savas personības iezīmes, kas var palīdzēt izvēlēties vienu vai otru profesiju. Meistarklasi vadīs Jolanta Rubine, kurai ir desmit gadu pieredze socionikā.

Sarunas laikā tiks runāts par mītiem karjeras izvēlē, kā arī sniegti praktiski ieteikumi ikdienai, domājot par karjeras izvēli. Jauniešiem tiks skaidrots, kas ir socionika un kā tā var palīdzēt, izvēloties profesiju. Noslēgumā jauniešiem būs iespēja piedalīties praktiskā meistarklasē, kas var būt kā norāde profesiju izvēlē.

Aktivitāte tiek īstenota projekta „PROTI un DARI” ievaros (projekta līguma nr.8.3.3.0/15/I/001 īstenošanā Nr.6-13/66) Siguldas novada Jaunrades centrā.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi