×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Otrdiena, 5. jūlijs
Šodien sveicam: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
Laika ziņas: Sigulda +22.8℃, R vējš 4.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-02-19
Notiks šķēršļu un veiklības sacensības distanču slēpošanā skolēniem

Piektdien, 22. februārī, plkst. 11.00 Fischer Slēpošanas centrā notiks „S!-Fischer Ziemas skolēnu čempionāta” distanču slēpošanā trešais posms, kurā dalībniekiem sevi būs jāpierāda šķēršļu un veiklības distancē, slēpojot brīvajā stilā – šāda distance sacensību seriālā ir iekļauta jau otro gadu.

Šķēršļu un veiklības distancē skolēniem būs jāparāda fiziskā sagatavotība un koordinācija, pārvarot „līklocīti”, „labirintu”, slaloma nobraucienus gan lejup, gan augšup, slēpošanu atmuguriski, kā arī „mogulu” jeb sniega „pumpas” un citus šķēršļus. Šos elementus mēdz izmantot distanču slēpošanas treniņu procesā. Sacensībās dalībniekiem būs jāveic viens aplis – jaunākajām grupām 300 metru distance, pārējām grupām – 700 metri ar diviem kāpumiem. Jauno trasi visi sacensību dalībnieki var izmēģināt jau tagad. Šāda veida sacensības gūst aizvien lielāku popularitāti slēpotāju vidū gan pasaulē, gan tepat pie mūsu ziemeļu kaimiņiem Igaunijā, jo tās attīsta jauno distanču slēpotāju koordināciju, slēpošanas tehniku un veiklību. 

Pēc aizvadītajiem diviem posmiem „S!-Fischer Ziemas skolēnu čempionāta” 2019. gada sezonā kopvērtējuma vadībā ir izvirzījusies Laurenču sākumskola, kurai seko Lejasciema vidusskola, bet līderu trio noslēdz pērnās sezonās uzvarētāji – Madonas Pilsētas vidusskola. Šogad sacensību seriāls pirmajos divos posmos ir pulcējis nedaudz vairāk nekā 400 skolēnus no 21 Latvijas skolas. „S!-Fischer Ziemas skolēnu čempionātā” kopumā ir četri posmi, kuros Latvijas skolēni cīnās par galveno balvu – dāvanu karti 1500 eiro apmērā slēpošanas inventāra iegādei no Fischer Latvia.

Pieteikties „S!- Fischer Ziemas skolēnu čempionātam” var arī elektroniski Fischer Slēpošanas centra mājas lapā. Visi „S!- Fischer Ziemas skolēnu čempionāta” posmi norisinās Fischer Slēpošanas centrā Siguldā. 

Informāciju sagatavoja:
SIA „Siguldas Sporta serviss”
Sabiedrisko attiecību un mārketinga speciālists
Artūrs Zālītis

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi