Sestdiena, 26. septembris
Šodien sveicam: Gundars, Kurts, Knuts
Laika ziņas: Sigulda +20.2℃, DA vējš 6.2 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-02-22
Zaļās villas kvartāls piedāvā apmeklēt muzikālu pasākumu „Jam Session”

Sestdien, 2.martā, Zaļās villas kvartāla Sakaru ēkas galerijā no plkst.19.00 norisināsies muzikāls pasākums „Jam Session”, kurā apmeklētāji varēs dzirdēt jauno mūziķu sagatavotos priekšnesumus patīkamā un nepiespiestā atmosfērā, baudīt gardus dzērienus no „Galerija.Šķīvis.Kafija” un vakara noslēgumā kārtīgi izdejoties kopā ar DJ Edgaru Berci.

„Jam Session” muzikālajā pasākumā ir aicināti uzstāties jaunie, topošie un esošie mūziķi, kuri apmeklētājus priecēs ar vairākiem pašu spēlētiem vai izpildītiem mūzikas repertuāriem. Vakara gaitā ballītes atmosfēru radīs DJ Edgars Bercis, kurš parūpēsies, lai apmeklētāji būtu kārtīgi izkustējušies. Pasākuma laikā gaidāmi aizraujoši pārsteigumi un patīkamas aktivitātes.

Pieteikties pasākumam iespējams Zaļās villas kvartāla Sakaru ēkas galerijā, Krišjāņa Valdemāra ielā 3A. Darba laiks: no pirmdienas līdz ceturtdienai 11.00–16.00, piektdienās 11.00–20.00, sestdienās 11.00–16.00, svētdienās – slēgts.

Ieejas maksa – 4 eiro, pasākuma dienā – 5 eiro.

Informāciju sagatavoja:
Zaļās villas kvartāla pārstāve
Beāte Paleja

 

Pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi