Sestdiena, 15. augusts
Šodien sveicam: Zenta, Dzelde, Zelda
Laika ziņas: Sigulda +24.6℃, ZR vējš 3.1 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-02-25
Zaļās villas kvartālā notiks komēdija ģimenei „Baltais lācis – superzvaigzne”

16.martā plkst.12.00 Zaļās villas kvartāla Sakaru ēkas galerijā norisināsies jautra komēdija bērniem „Baltais lācis – superzvaigzne”, kurā izrādes varoņi Baltais lācis un Pingvīns ļaus bērniem aktīvi iesaistīties izrādē.

Baltais lācis dzīvo tālajos Ziemeļos. Katru rītu viņš iepazīst pasauli, vizinoties ar ledus gabaliem pa jūru, bet pēcpusdienā viņš ar savu labāko draugu Pingvīnu spēlē paslēpes, ceļ sniegavīrus, ēd zivis un abi ir gatavi atklāt visai pasaulei, ka draudzēties – tas ir patiešām forši! Kādu dienu Baltais lācis saņem vēstuli no Holivudas, kur viņu aicina filmēties lielajā kino. Ko darīs Lācis – paliks mājās ar Pingvīnu vai dosies prom uz Ameriku?

Izrādes režisors ir Armands Ekštets – plašāk pazīstams arī kā iemīļotā televīzijas seriāla „Sirdsmīļā Monika” režisors. Izrādes ilgums ir 50 minūtes. Izrādes laikā darbosies arī kafejnīca.

Biļetes iespējams iegādāties „Biļešu Paradīzes” tirdzniecības vietās vai pasākuma dienā Zaļās villas kvartāla Sakaru ēkas galerijā, Krišjāņa Valdemāra ielā 3A. Biļetes cena vienai personai 7 eiro, ģimenes biļetes cena četrām personām – 21 eiro.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Augusts 2020