Sestdiena, 26. septembris
Šodien sveicam: Gundars, Kurts, Knuts
Laika ziņas: Sigulda +20.2℃, DA vējš 6.2 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-02-27
„Sirdsapziņas skolā" notiks nodarbību cikls „Ģimenes mācība”

„Sirdsapziņas skola” aicina vecākus, pedagogus un sociālos darbiniekus piedalīties izglītības programmas „Ģimenes mācība” 1. moduļa „Stipras ģimenes 9 atslēgas” nodarbībās.

Nodarbību mērķis ir izprast ģimenes problēmu cēloņus, apgūt praktiskas prasmes grūtu ģimenes situāciju pārvarēšanā un laimīgas ģimenes attīstībā. Tiks apskatītas šādas tēmas: Partnera trūkumi – kā pret tiem attiekties? Aizvainojumi – kāpēc neaizmirstas? Strīdi – kā strīdēties? Partnerattiecības, kad ģimenē nepiesakās vai piesakās bērns? Krīze partnerattiecībās jeb vēlme šķirties – kā pārvarēt? Pazemība – kā pieņemt situāciju? Pacietība – kā to nepazaudēt? Piedošana – kā tai atvērties? Mīlestība – kā to attīstīt? Ģimenes problēmu risināšanas prakse.
Nodarbības vadīs Elvita Rudzāte, dzīves izpratnes skolotāja, grāmatu sērijas „Piedošanas mācība” autore, nodibinājuma „Sirdsapziņas skola” vadītāja.

Nodarbības notiks Laimas ielā 1, Siguldā, piektdienās, sākot ar 2019. gada 8. martu, laikā no plkst. 17.30 līdz 19.00.

Dalības maksa par nodarbību ciklu ir 100 eiro. Apmeklējot atsevišķas nodarbības, vienas nodarbības (2 akadēmiskās stundas) maksa – 12 eiro. Biedrības „Dzīvot pēc Sirdsapziņas” biedriem dalība ir bez maksas.

Plašāka informācija, kā arī reģistrācijas forma pieejama „Sirdsapziņas skolas” tīmekļa vietnē.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi