×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 1. februāris
Šodien sveicam: Brigita, Indra, Indars, Indris
Laika ziņas: Sigulda -0.2℃, D vējš 4.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-02-28
Aicina uz tikšanos par INT-HERIT projekta norisi

Lai pārrunātu aktualitātes INT-HERIT projekta īstenošanā un plānotu turpmākos projekta pasākumus, kā arī lai dalītos Francijā notikušajā starptautiskajā projekta pasākumā gūtajā pieredzē, interesenti tiek aicināti uz tikšanos otrdien, 5. martā, plkst. 16.00,Pils ielā 16, Siguldas pils kompleksā, Siguldas Attīstības aģentūras telpās. 

Tikšanās laikā plānots apspriest projekta aktualitātes, pārskatīt projekta budžetu, kā arī gatavoties projekta noslēguma pasākumam. 
Interesenti aicināti pirms tikšanās pieteikt savu dalību, rakstot uz e-pasta adresi inga.pole@sigulda.lv vai zvanot pa tālruni 67800946.

Tikšanās tiek organizēta starpreģionu sadarbības programmas URBACT III 2014.–2020. gadam projektā „Mazu un vidēja izmēra Eiropas pilsētu kultūras mantojuma stratēģiju ieviešanas tīkls”.

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi