Sestdiena, 24. oktobris
Šodien sveicam: Renāte, Modrīte, Mudrīte
Laika ziņas: Sigulda +9.2℃, R vējš 4.5 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-03-01
Konstatēti defekti vairākos pēdējos gados asfaltēto ielu posmos; būvniekiem tie būs jānovērš

Siguldas novada pašvaldības speciālisti ir konstatējuši defektus vairākos ielu posmos, kuru pārbūve vai citi būtiski remontdarbi veikti pēdējos gados. Tā kā ielu un ceļu remontdarbu garantijas termiņš ir 36–60 mēneši, pašvaldības speciālisti lūguši posmu būvniekus pavasarī, iestājoties atbilstošiem laikapstākļiem, konstatētos defektus novērst.

Remontdarbi tiks veikti vairākās ielās, tostarp SIA „Leminkainen Latvija” izbūvētajā Televīzijas ielā, kur konstatētas garenplaisas un ir atvērusies garenšuve, SIA „8 CBR” izbūvētajā Pulkveža Brieža ielas un Vildogas ielas apļveida krustojumā, kur konstatēta bojāta garenšuve, kā arī SIA „Imberteh” izbūvētajā Laurenču ielā, kur konstatēti iesēdumi, garenplaisas un šķērsplaisas. Tāpat defekti būs jānovērš SIA „Ceļinieks 01” izbūvētajā Pils ielas, Krišjāņa Barona ielas, Cēsu ielas un Līvkalna ielas apļveida krustojumā, kur atvērušās garenšuves un vietām salūzis asfaltsegums, kā arī Zinātnes ielā, kur defektus novērsīs SIA „8 CBR".

Dārza ielā virzienā no Televīzijas ielas līdz Nītaures ielai konstatētas vairākas šķērsplaisas un garenplaisas, kas pavasarī būs jānovērš SIA „Limbažu ceļi”, savukārt remontdarbus Nākotnes ielā, novēršot asfaltseguma plaisas un sadures šuves defektu pie krustojuma, novērsīs SIA „Imberteh”. Bojājumi konstatēti arī Kaijas ielā, kur dažās vietās izcilāts bruģa segums, bet Līvkalna ielā, kuras būvnieks ir SIA „Būvenergo A", konstatēti sadures un garenšuves defekti.

Remontdarbi tiks veikti arī Kalna, Lāčplēša, Čakstes, Lakstīgalas, Ziedu, Leona Paegles un Krišjāņa Barona ielās – tos veiks būvnieks SIA „GP Holdings”.

Atgādinām, ka gadījumos, kad gājēju ietvju, ielu un ceļu remontdarbu posmos tiek konstatēti defekti vai neatbilstība specifikāciju prasībām, būvniekiem par saviem līdzekļiem defekti ir jālabo vai jāpārbūvē. Minēto ielu būvnieki ir piekrituši labot pašvaldības speciālistu konstatētos asfaltseguma defektus, remontdarbi tiks uzsākti, iestājoties labvēlīgiem laikapstākļiem un atbilstošai, nemainīgai gaisa temperatūrai.

Ņemot vērā šajā ziemā īpaši nelabvēlīgos laika apstākļus ar biežajiem saliem un atkušņiem, kas veicināja strauju ielu un ceļu seguma stāvokļa pasliktināšanos, pašvaldības speciālisti vairākās ielās ir konstatējuši būtiskus asfaltseguma bojājumus un, iestājoties labvēlīgiem laikapstākļiem, remontdarbi, uzlabojot braukšanas apstākļus, tiks veikti Institūta ielā, Mores ielā, Allažu ielā, Stacijas ielā, Vainagu ielā, Peldu ielā, Vizbuļu ielā, Gaismas ielā, Rūdolfa Blaumaņa ielā, Parka ielā, Ventas ielā, Mālpils ielā, Augļu ielā, Pulkveža Brieža ielā posmā no Aspazijas līdz Pūpolu ielai, Atbrīvotāju ielā posmā no Parka līdz Dubura ielai, Skolas ielā posmā no Līvkalna ielas līdz bērnudārzam „Pasaciņa”, Mazajā Gāles ielā, Ata Kronvalda ielas posmā no Krišjāņa Barona līdz Dubura ielai, Šveices ielā posmā no Krišjāņa Valdemāra ielas līdz Kalna ielai, Ausekļa ielas posmā no Šveices ielas līdz dzelzceļa pārbrauktuvei, Oskara Kalpaka ielas posmā no Raiņa ielas līdz Parka ielai, kā arī Vildogas ceļa posmā no apļveida krustojuma pie 1. pamatskolas līdz bijušajai CSDD apskates stacijai un citās ielās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi