Piektdiena, 25. septembris
Šodien sveicam: Rodrigo, Rauls
Laika ziņas: Sigulda +16.8℃, D vējš 3.6 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-03-04
Jauniešiem būs iespēja apmeklēt Photoshop nodarbības

Jauniešu iniciatīvu centrs „Mērķis” sadarbībā ar Mākslu skolu „Baltais flīģelis” piedāvā jauniešiem pavasara brīvlaikā no 12. līdz 15.martam plkst.15.00 apmeklēt Photoshop nodarbības, kuru laikā būs iespēja apgūt pamatiemaņas darbā ar attēlu apstrādes programmu Photoshop – gan teorētiskās, gan praktiskās zināšanas. 

Nodarbības pasniedz Mariam Gvineria no Gruzijas Eiropas Brīvprātīgā darba projekta ietvaros. Nodarbības notiks angļu valodā, tāpēc tā vienlaikus būs arī lieliska iespēja stiprināt komunikācijas prasmes angļu valodā.

Nodarbībām līdz 8.martam iespējams pieteikties, rakstot uz e-pasta adresi merkis@sigulda.lv.

Informāciju sagatavoja:
Jauniešu iniciatīvu centrs „Mērķis” vadītāja
Katrīna Leitāne

 

Nodarbību laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi