Sestdiena, 15. augusts
Šodien sveicam: Zenta, Dzelde, Zelda
Laika ziņas: Sigulda +24.4℃, R vējš 3.4 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-03-04
Veiksmīgi uzsākta bērnu reģistrācija mācībām 1. klasēs

Piektdien, 1. martā, veiksmīgi uzsākta bērnu reģistrācija mācībām Siguldas novada vispārizglītojošo skolu 1. klasēs 2019./2020. mācību gadam.

Vecāki aktīvi izmanto iespēju bērnus reģistrēt elektroniski pašvaldības e-pakalpojumu portālā e.sigulda.lv. Līdz 4. martam elektroniski bērnu mācībām 1. klasē pieteikuši jau 206 topošo pirmklasnieku vecāki. Siguldas 1. pamatskolā uz 60 vietām pieteikti 40 bērni, Laurenču sākumskolā uz 72 vietām pieteikti 68 bērni; Siguldas pilsētas vidusskolas vispārizglītojošajās klasēs uz 77 vietām pieteikti 50 bērni, sporta klasē uz 26 vietām pieteikti 25 bērni, savukārt mākslu klasē uz 16 vietām pieteikti 23 bērni. 

Vecāki topošo pirmklasnieku reģistram var sekot līdzi portālā e.sigulda.lv, savu bērnu identificējot pēc bērnam piešķirtā individuālā reģistrācijas koda. Reģistrs tiks aktualizēts katru dienu līdz pat 29. martam.

Pirmklasnieku uzņemšanas rinda tiks kārtota atbilstoši Siguldas novada pašvaldības saistošajos noteikumos „Par kārtību, kādā bērnus reģistrē un uzņem Siguldas pilsētas vispārējās izglītības iestāžu 1.klasēs” noteiktajām prioritātēm. Gan elektroniski, gan klātienē saņemtie iesniegumi tiks apvienoti vienā reģistrā pēc „rāvējslēdzēja" principa, kā arī izvērtējot noteiktās prioritātes, kas nosaka, ka primāri pilsētas skolās tiek uzņemti novadā deklarēto attiecīgās skolas skolēnu brāļi vai māsas, kā arī novadā deklarēto ģimeņu bērni.  

Līdz 10. aprīlim, pēc vecāku iesniegto datu pārbaudes, vecāki saņems rakstisku apstiprinājumu par bērna uzņemšanu izglītības iestādē. 

Jāpiebilst, ka Allažu un Mores pamatskolā tiks atvērta viena 1. klase katrā izglītības iestādē, un šajās skolās pirmklasnieku reģistrācija ir bez ierobežojumiem, pamatojoties uz vecāku iesniegumu izglītības iestādē klātienē.

Papildu informācija par topošo pirmklasnieku uzņemšanu pieejama novada izglītības iestādēs, Siguldas novada pašvaldības Izglītības pārvaldē, zvanot uz tālruņa numuru 67970863, kā arī šeit.

 


© www.sigulda.lv




KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Augusts 2020