×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 30. janvāris
Šodien sveicam: Tīna, Valentīna, Pārsla
Laika ziņas: Sigulda +1.8℃, DR vējš 5.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-03-06
Laurenču sākumskolas skolēni apmeklē zinātkāres centru „Zinoo”

19.februārī Laurenču sākumskolas 2.a un 2.b klases izglītojamie apmeklēja zinātkāres centru „Zinoo”. Pasākums notika Eiropas savienības fonda projekta „Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” ietvaros.

Zinātkāres centrā audzēkņi, veicot dažādus eksperimentus, uzzināja par ūdens īpašībām un ūdens attīrīšanas iespējām.

 

 

Patstāvīgi projekta „Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” ietvaros Laurenču sākumskolā tiek realizēts:

  • vairāki pedagoga palīgi STEM un vides jomā, kas palīdz katram izglītojamajam veicināt personīgo izaugsmi mācību procesā;
  • interešu izglītības programma „Vides pulciņš”, kurā izglītojamie pēta, eksperimentē, paplašina savas zināšanas dabas zinību jomā, apgūst 3D modelēšanas iemaņas - prasmi strādāt 3D modelēšanas programmās un mācās izprast 3D printera izmantošanas iespējas un attīsta savu radošo domāšanu.

Informāciju sagatavoja:
Laurenču sākumskolas direktora vietniece izglītības jomā
Tīna Blūma


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi