Sestdiena, 15. augusts
Šodien sveicam: Zenta, Dzelde, Zelda
Laika ziņas: Sigulda +13℃, A vējš 0.6 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-03-07
Aicina baudīt „Vitamīnu pavasari” Siguldas Restorānu nedēļā

No 11. līdz 17.martam Siguldā un tās apkārtnē norisināsies Siguldas Restorānu nedēļa, kuras laikā deviņos Siguldas un tās apkārtnes restorānos būs iespēja baudīt svaigas un vitamīniem bagātas trīs ēdienu maltītes 20 vai 25 eiro vērtībā. Siguldas Restorānu nedēļas ēdienkartes pieejamas tīmekļa vietnē www.tourism.sigulda.lv.

Restorānu nedēļā gardēžus uzņems restorāni: „Aparjods”, viesnīcas „Sigulda” restorāns, „Garšas Frekvence”, „Gadalaiki”, „Fazenda”, „Pūces krogs”, kā arī „Kungu rija”, „Bīriņu pils restorāns” un „Mālpils muižas restorāns”. Restorānu nedēļā klientiem būs iespēja par papildu samaksu izvēlēties pie trīs kārtu ēdienkartes pieskaņotu dzērienu karti ar trīs dzērieniem 12 eiro vērtībā.

Lai baudītu Restorānu nedēļas piedāvājumu, apmeklētāji aicināti iepriekš veikt galdiņa rezervāciju, zvanot uz konkrētā restorāna rezervācijas tālruni.

Šis ir jau ceturtais gads, kad Siguldas un tās apkārtnes restorānos tiek organizēta Restorānu nedēļa. 2016.gadā Restorānu nedēļas aktivitātes ārpus aktīvās tūrisma sezonas piesaistīja 2241 apmeklētāju, 2017.gadā – 2965 gardēžus, savukārt pērn – 2786.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Augusts 2020