Sestdiena, 26. septembris
Šodien sveicam: Gundars, Kurts, Knuts
Laika ziņas: Sigulda +18.8℃, DA vējš 6.1 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-03-08
Turpinās satiksmei bīstamo bedrīšu remontdarbi

Turpinot februāra sākumā Siguldā uzsāktos maģistrālo ielu asfalta seguma remontdarbus, satiksmei bīstamo bedrīšu remonti pēc nepilnas tehnoloģijas ziemas apstākļos veikti kopumā 690 m2 platībā. 

Satiksmei bīstamo bedrīšu remonti pēc nepilnas tehnoloģijas turpināsies no 12. marta, kad asfaltbetona rūpnīca atsāks nepārtauktu darbību. Līdz šim, iestājoties atkusnim, asfaltbetona rūpnīca strādāja neregulāri, tikai atsevišķas dienas nedēļā, tādējādi nespējot nodrošināt nepieciešamo remontmateriālu apjomu.

Brīdī, kad iestāsies labvēlīgāki laikapstākļi un diennakts vidējā gaisa temperatūra pakāpsies virs +5 grādiem, tiks uzsākti intensīvi asfaltbedrīšu remontdarbi, pielietojot karsto asfaltbetonu, kā arī tiks uzsākti ielu un ceļu rekonstrukcijas, remonta un izbūves darbi visā Siguldas novadā prioritārā secībā, atbilstoši uzturēšanas klasēm.

Jau ziņots, ka Siguldas novada pašvaldība noteikusi augstākas maģistrālo ielu uzturēšanas prasības, tādēļ šoziem maģistrālās ielas tiek intensīvāk apstrādātas ar samitrinātās sāls tehnoloģiju, kas ziemas laikapstākļos uzlaboja pārvietošanās kvalitāti, taču atkušņa laikā veicina straujāku asfalta seguma bedrīšu veidošanos un pat atsevišķu ielu seguma straujāku sabrukšanu.

Iestājoties labvēlīgiem laikapstākļiem, remontdarbi, uzlabojot braukšanas apstākļus un pilnībā nomainot asfeltseguma virskārtu, tiks veikti Institūta ielā, Mores ielā, Allažu ielā un Stacijas ielā. Tāpat asfaltseguma remontdarbi, pieņemot lēmumu vai nu par pilnīgu asfalta seguma virskārtas nomaiņu vai remontdarbiem, šajā vasarā  tiks veikti Vainagu ielā, Peldu ielā, Vizbuļu ielā, Gaismas ielā, Rūdolfa Blaumaņa ielā, Parka ielā, Ventas ielā, Mālpils ielā, Augļu ielā, Pulkveža Brieža ielā posmā no Aspazijas līdz Pūpolu ielai, Atbrīvotāju ielā posmā no Parka līdz Dubura ielai, Skolas ielā posmā no Līvkalna ielas līdz bērnudārzam „Pasaciņa”, Mazajā Gāles ielā, Ata Kronvalda ielas posmā no Krišjāņa Barona līdz Dubura ielai, Šveices ielā posmā no Krišjāņa Valdemāra ielas līdz Kalna ielai, Ausekļa ielas posmā no Šveices ielas līdz dzelzceļa pārbrauktuvei, Oskara Kalpaka ielas posmā no Raiņa ielas līdz Parka ielai, kā arī Vildogas ceļa posmā no apļveida krustojuma pie 1.pamatskolas līdz bijušajai CSDD apskates stacijai un citās ielās.

Beidzoties grants seguma ielu un lauku ceļu sasalumam, kas šoziem atsevišķās vietās sasniedza pat 70 centimetrus, tiks izvērtēts arī grants ielu un ceļu stāvoklis, un nepieciešamības gadījumā, līdztekus ierastajiem uzturēšanas darbiem, notiks to remontdarbi un seguma uzlabošana.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi