Pirmdiena, 23. septembris
Šodien sveicam: Vanda, Veneranda, Venija
Laika ziņas: Sigulda +2℃, A vējš 0.7 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-03-11
Mākslu skola „Baltais flīģelis” aicina absolventus veidot izstādi
Mākslu skolai „Baltais flīģelis” šogad aprit 60 gadi, un par godu šai gadadienai Mākslu skolas absolventi ir aicināti līdz 22.martam pieteikt savus darbus izstādei, kas notiks no 7. līdz 21.jūnijam kultūras centra „Siguldas devons” izstāžu zālē.

Kontaktpersona papildu informācijai par izstādi ir direktora vietniece mākslas un teātra nodaļā Ieva Vanaga (e-pasta adrese maksla@baltaisfligelis.lv, tālruņa numurs 26891078).

Atzīmējot Mākslu skolas „Baltais flīģelis” 60 gadu jubileju, 7.jūnijā plkst.18.00 notiks svinības kultūras centrā „Siguldas devons”. Svinību laikā tiks atklāta Mākslas nodaļas absolventu izstāde un izskanēs koncerts, kurā kopā ar Mūzikas un Teātra nodaļas audzēkņiem uzstāsies skolas absolventi.

Savukārt 9.novembrī noritēs gadadienai veltīts salidojums, kas sāksies ar Mākslas nodaļas skolotāju un audzēkņu izstādes atklāšanu un noslēgsies ar koncertu, kurā kopā uzstāsies skolas kolektīvi – Siguldas jauniešu pūtēju orķestris „Sudrabskaņa”, Siguldas jauniešu kamerorķestris un Mākslu skolas „Baltais flīģelis” koris.

Skolas aizsākumi meklējami 1959.gadā, kad tika dibināta Mūzikas skola. Gadu gaitā ievērojami mainījies ne tikai mācību saturs, bet arī skolas ārējais veidols – 2001.gadā tika atklāta jaunā flīģeļa formas ēka. Apdzīvot jaunās Mūzikas skolas telpas sāka arī Siguldas Mākslu skola, kas dibināta pirms 25 gadiem – 1994.gadā. 2009.gadā skolu reorganizē un Mūzikas un Mākslas skolu apvieno. 2013.gadā skolas mākslas un mūzikas aktivitātēm pievienojās Teātra nodaļa.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi