Svētdiena, 31. maijs
Šodien sveicam: Alīda, Jūsma
Laika ziņas: Sigulda +16.3℃, ZA vējš 6 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-03-12
Aicina piedalīties Siguldas novada jauniešu mediju kanāla izveidē

Jaunieši, kurus interesē filmēšana, montēšana, žurnālistika vai „YouTube” video veidošana, tiek aicināti pievienojies jauniešu medija „KO” komandai un piedalīties Siguldas novada jauniešu mediju kanāla izveidē. Pirmās apmācības notiks 23. martā jauniešu satikšanās vietā PABŪT, Raiņa ielā 3; pieteikšanās – līdz 17. martam, aizpildot pieteikuma anketu

Projekta ietvaros jaunieši ne tikai varēs apgūt teorētiskās un praktiskās zināšanas nodarbību laikā, bet arī veidot paši savu saturu priekš Siguldas novada jauniešu mediju kanāla.  Projekts ir papildinājums jau esošajai Siguldas novada jauniešu avīzei „KO”. Uz nodarbībām ir aicināti pilnīgi visi jaunieši, kuriem ir vēlme iemēģināt roku video veidošanā. 

Visas prasmes būs iespēja apgūt četrus mēnešu garās apmācībās solidaritātes projekta „Speak Your Mind” ietvaros. Nodarbības plānotas 1 reizi nedēļā. Paredzētas arī izbraukuma apmācības Rīgā, sadarbojoties ar „Young Media Sharks”. 

Projekta mērķis ir ne tikai iemācīt jauniešiem veidot video, bet arī  izveidot jauniešiem paredzētu mediju platformu – „YouTube” kanālu, kurā jaunieši veidos saturu jauniešiem, jo Latvijā ir ļoti maz uz jauniešu auditoriju orientētu mediju – laikrakstu, žurnālu, interneta portālu, raidījumu un kanālu latviešu valodā, kas saturētu ne tikai izklaidējoša satura programmas, bet arī daudzpusīgi informējošu un izglītojošu materiālu. 

Dalība apmācībās ir bez maksas.

Projekts „Speak Your Mind” tiek finansēts ar Eiropas Solidaritātes korpusa, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautsiko programmu aģentūra, atbalstu. 

Informāciju sagatavoja:
Jauniešu iniciatīvu centra „Mērķis”
projektu vadītāja
Anda Upeniece


 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Maijs 2020       
1 23
45 6 7 8 9 10
11121314 15 1617
18192021222324
2526 2728 29 3031