×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Ceturtdiena, 7. jūlijs
Šodien sveicam: Alda, Maruta
Laika ziņas: Sigulda +10.8℃, DR vējš 2.1 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-03-12
Siguldā notiks Vidzemes čempionāta telpu futbolā noslēguma posms veterāniem

Sestdien, 16. martā, plkst. 10.00 Siguldas Sporta centrā notiks Latvijas Futbola federācijas Vidzemes reģiona čempionāta noslēguma posms telpu futbolā veterāniem.

2018./2019.gada sezonā Vidzemes veterānu čempionātā piedalās sešas komandas, kas, sacenšoties divu riņķu turnīrā, noteiks 2019.gada ziemas sezonas uzvarētāju – aizvadīti jau pieci sacensību posmi, un šobrīd līderi ir Carnikavas veterāni (21 punkts), Matīšu veterāni (19 punkti) un Aizkraukles veterāni (14 punkti).

Siguldā notiekošajās sacensībās katrai komandai būs jāaizvada divas spēles, pēc kurām tiks noskaidroti 2019.gada Vidzemes čempioni veterāniem.

Spēļu norises laiki:

  • plkst.10.00 Sigulda – Aizkraukle;
  • plkst.10.40 Ogre – Carnikava;
  • plkst.11.20 Matīši – Smiltene;
  • plkst.12.00 Ogre – Sigulda;
  • plkst.12.40 Matīši – Aizkraukle;
  • plkst.13.20 Smiltene – Carnikava;
  • plkst.14.00 apbalvošana. 

Skatītājiem ieeja turnīrā bez maksas.

Sacensības tiek organizētas ar Siguldas novada pašvaldības atbalstu.

Informāciju sagatavoja:
LFF Vidzemes Futbola centra vadītājs
Andis Rozītis

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi