×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Pirmdiena, 5. jūnijs
Šodien sveicam: Igors, Margots, Ingvars
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-03-14
Aprīlī sāksies tautas orientēšanās seriāls „Siguldas Kompass 2019”

Arī šogad biedrība „Siguldas Maratona Klubs & Siguldas Takas” turpina radīt prieku un trenēšanās iespējas ikvienam aktīvā dzīvesveida piekritējam ar iknedēļas tautas orientēšanās sacensību seriālu „Siguldas Kompass 2019”. Tāpat kā pagājušajā gadā, arī šogad biedrība ir sarūpējusi ļoti interesantu programmu 24 sacensību kārtās.

Ikviena sacensību kārta ir pārdomāta un sagatavota, lai apvidus būtu interesants un dažāds. Speciālās distances jaunajiem sportistiem pieejamas jau no 3 līdz 4 gadu vecumam to ejot kopā ar vecākiem, no 5 līdz 10 gadu vecumam, startējot apzīmētajā distancē, kur organizatori izvietojuši īpašu lenti mežā, lai bērns mežā jūtas droši. Distances jauniešiem, pieaugušajiem un senioriem sagatavotas atbilstoši vecuma un sarežģītības grupām.

Seriāla kārtas notiks trešdienās no plkst.17.00 līdz 19.30 atbilstoši kalendāram. Tuvākās kārtas redzamas šajā plānā:

Nr.

Norises datums

Vieta

Kartes gads
(koriģēšanas gads)

Kārtas organizators

1.

3.04.2019.

Sēnīte–Inčupīte

2018./2019.gads

Valdis Janovs

2.

10.04.2019.

Stīveri–Smiltāji

2018.gads

Kaspars Kārkliņš

3.

17.04.2019.

Siguldas bloks

2015.gads

Jānis Lazdāns

4.

24.04.2019.

Lorupes tilts

2014./2019.gads

Liene Zilvere

5.

1.05.2019.

More

2016./2018.gads

Atis Heinols

6.

8.05.2019.

Akenstaka–Irbītes

2017.gads

Māris Zinbergs

Šogad seriālu „Siguldas Kompass 2019” organizē 18 aizrautīgi organizatori un palīgi no dažādām Siguldas novada ģimenēm. Sacensību ietvaros tiek speciāli zīmētas piecas jaunas orientēšanās kartes, kas radīs iespēju dalībniekiem savus spēkus izbaudīt jaunos, iepriekš neskrietos apvidos.

Orientēšanās sports ir viens no vispieejamākajiem sporta veidiem, jo startēt var jebkurš interesents bez vecuma ierobežojuma, izvēloties sev piemērotu distanci, un kā inventārs nepieciešamas vienīgi mežā skrienami sporta apavi un sportisks apģērbs.

Visu pārējo, tai skaitā kompasu, karti un elektronisko čipu rezultātu ņemšanai nodrošinās organizatori. Organizatori aicina dalībniekus doties iknedēļas aizraujošajā piedzīvojumā! Papildu informācija pieejama šeit.

Sacensības tiek organizētas ar Siguldas novada pašvaldības atbalstu.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi