Sestdiena, 30. maijs
Šodien sveicam: Vitolds, Lolita, Letīcija
Laika ziņas: Sigulda +18.7℃, ZA vējš 7.3 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-03-14
Kļūsti par Šūpoļu festivāla līdzautoru!

Lieldienu laikā, no 20.aprīļa līdz 22.aprīlim, Siguldā jau ceturto gadu notiks Latvijā vienīgais Šūpoļu festivāls – aicinām ikvienu novadnieku kopā ar ģimeni, draugiem vai kolēģiem piedalīties festivāla tapšanā un radīt savas īpašās šūpoles.

Šūpoļu izmērs un tematika nav noteikta. Tās var būt radītas no jebkādiem materiāliem, praktiski izmantojamas vai baudāmas tikai ar acīm.

Šūpoļu festivāla līdzautori aicināti līdz 29.martam sūtīt pieteikumu uz e-pasta adresi kultura@sigulda.lv, kurā brīvā formātā jāapraksta šūpoļu ideja, jāpievieno to skices, kā arī jānorāda šūpoļu konstrukcijas izmērs un izmantotie materiāli. Pieteikties var arī tad, ja ir radusies ideja, bet trūkst praktisku iemaņu tās realizācijai – iespējams, kopīgiem spēkiem izdosies to realizēt.

Pērn, 3.Šūpoļu festivālā 36 vietās tika izvietoti vairāk nekā 100 dažādu izmēru vides objekti un interaktīvas šūpoles, priecējot vairākus desmitus tūkstošus apmeklētāju no visas Latvijas, kā arī ārvalstu viesus.

Iniciatīva tiek atbalstīta INT-HERIT projekta ietvaros.

 

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Maijs 2020       
1 23
45 6 7 8 9 10
11121314 15 1617
18192021222324
2526 2728 29 3031