Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Piektdiena, 20. maijs
Šodien sveicam: Venta, Salvis, Selva
Laika ziņas: Sigulda +11.2℃, DA vējš 2.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-03-14
Siguldietes piedalās starptautiskā projektā „She runs 2019”

Siguldas Sporta skolas vieglatlētikas trenere Gunta Blūmiņa un Vieglatlētikas nodaļas audzēkne Estere Vīksne no 11. līdz 16.martam piedalās Francijas galvaspilsētā notiekošajā Starptautiskās skolu sporta federācijas realizētajā projektā „She runs 2019”.

Projekta mērķis ir pievērst uzmanību pasaules mēroga jautājumiem, kas ierobežo meiteņu un sieviešu iekļaušanos sportā, izstrādāt programmu, ietverot vairākas aktivitātes, lai meitenēm un jaunietēm nodrošinātu sportošanas iespējas. Projektā Latviju pārstāv 16 jaunietes no visiem reģioniem. Kopā „She runs 2019” projektā piedalās 3500 jaunietes, kas pārstāv dažādas kultūras.

Pirmajās projekta norises dienās dalībnieces iesaistījās sportiskās aktivitātēs, izmēģinot savus spēkus boksā, šaušanā, jogā, stepa aerobikā un citas aktivitātes. Dienas kulminācijā, saulei mijoties ar vēju un lietu, notika „SheRuns” kopīgais skrējiens nepilnu 3 kilometru garumā. Pateicoties Starptautiskajai skolu sporta federācijai un Eiropas Komisijas atbalstam kopā uz šo skrējienu pulcējās 2000 franču jaunietes, 500 meitenes no 35 projekta dalībvalstīm, kā arī viņu mentori.

Informāciju sagatavoja:
Ilze Ratniece

 

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi