Ceturtdiena, 24. septembris
Šodien sveicam: Agris, Agrita
Laika ziņas: Sigulda +17.2℃, D vējš 3.7 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-03-19
Tiek veidota mūzikas telpa jauniešiem jeb realizēts projekts „Mūzikas republika”

Trešdien, 27.martā, plkst.19.00 jauniešu iniciatīvu centrā „Mērķis” (Raiņa ielā 3) norisināsies pasākums „Mūzikas republikas proklamēšana”, ar kuru tiks atklāts projekts „Mūzikas republika”, kas ilgs septiņus mēnešus.

Projekta mērķi ir sniegt iespēju jauniešiem vecumā no 13 līdz 25 gadiem vismaz reizi nedēļā sanākt kopā un muzicēt brīvā vidē, attīstīt jauniešu zināšanas un izpratni par mūziku, klausoties un daloties pieredzē ar jau pieredzējušiem mūziķiem, uzlabot praktiskās iemaņas dažādu instrumentu spēlē, dāvāt otro elpu instrumentiem, kuri tiks ziedoti projektam, kā arī reizi divās nedēļās organizēt pieredzes stāstu vakarus ar profesionāliem mūziķiem.

Uz atklāšanas pasākumu tiek aicināti potenciālie projekta dalībnieki, klausītāji, kuri ir gatavi atpūsties un izbaudīt vakaru, kā arī jebkurš cits, kurš vēlas sniegt artavu mūzikas telpas izveidē, ziedojot kādu instrumentu. Ziedot būs iespējams visa pasākuma garumā.

Pasākumā ar savu pieredzi un muzikāliem priekšnesumiem dalīsies lieliskie Siguldas mūziķi – Pēteris Lunde no grupas „The Sound Poets”, Juris Kaukulis un Kaspars Tobis no grupas „Dzelzs Vilks”, Teodors Kerimovs un Rūdolfs Daņiļevičs, Juris Lisenko, Kārlis Kazāks, Artis Gāga un mūziķi no turbofolka grupas „Oranžās Brīvdienas”. Pasākumā uzstāsies ne tikai pieredzējušie mūziķi, bet arī jaunieši – Justs Liepins, Rūta Alise Skuja un Elza Rūta Jordāne, kā arī brīvprātīgā dalībniece no Spānijas – Aida Latorre.

Projekts tiek īstenots Siguldas novada pašvaldības konkursa „Siguldas novada jauniešu projektu konkurss ” ietvaros un to līdzfinansē Siguldas novada pašvaldība.

 

Pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi