Ceturtdiena, 24. septembris
Šodien sveicam: Agris, Agrita
Laika ziņas: Sigulda +17.2℃, D vējš 3.7 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-03-19
Notiks biznesa ideju konkursa „Māmiņa.Siguldiete.Uzņēmēja” seminārs

Trešdien, 27.martā, plkst.15.00 Harmoniskās attīstības sākumskolas „ESME” telpās, Pils ielā 13A, 3.stāvā („Swedbank” iekšpagalma ēkā) notiks informatīvais seminārs, kurā pieredzē dalīsies 2018.gada konkursa „Māmiņa. Siguldiete. Uzņēmēja” granta saņēmēja, zīmola „Rotaļu joga JOJO” dibinātāja Ligita Saule. Māmiņas uz semināru aicinātas nākt kopā ar bērniem, semināra laikā tiks nodrošināta bērnu pieskatīšana. 

Pieteikties semināram iespējams, rakstot uz e-pasta adresi ina.stupele@sigulda.lv.

Atgādinām, ka līdz 15.aprīlim norisinās pieteikumu pieņemšana līdzfinansējumu konkursam „Māmiņa. Siguldiete. Uzņēmēja”, kurā jaunās un topošās uzņēmējas varēs pretendēt uz finansējumu līdz 2000 eiro apmērā sava biznesa projekta īstenošanai. Kopējā konkursā pieejamā finansiālā atbalsta summa ir 8000 eiro.

Konkursā var piedalīties sievietes, kuras audzina bērnus vecumā līdz astoņiem gadiem un ir deklarējušās Siguldas novadā ne vēlāk kā līdz 2018.gada 31.decembrim. Līdzfinansējuma konkursā var piedalīties arī uzņēmumi, kas nav vecāki par 24 mēnešiem un kuru dibinātājas ir sievietes, kas atbilst iepriekšminētajiem kritērijiem. 

Konkurss šogad norisināsies divās atlases kārtās:
1. Līdz 15.aprīlim pretendentēm iesniedzot pieteikuma veidlapuprojekta izmaksu tāmi un prognozētās naudas plūsmas aprēķinu. Jau reģistrētajiem komersantiem papildus jāiesniedz operatīvā bilance ar peļņas vai zaudējumu aprēķinu. Minētie dokumenti jānosūta uz e-pasta adresi ina.stupele@sigulda.lv vai uz pasta adresi: Uzņēmējdarbības atbalsta punkts, Pils iela 16, Sigulda, LV-2150;
2. Otrai atlases kārtai izvirzīto pretendentu ideju prezentācijas un uzvarētāju paziņošana. 

Iesniegto ideju atbilstību vērtēšanas kritērijiem vērtēs žūrijas komisija.

Konkurss „Māmiņa.Siguldiete.Uzņēmēja” Siguldas novadā norisināsies ceturto gadu, un tā mērķis ir iedrošināt māmiņas uzsākt komercdarbību, kā arī sekmēt jaunu darbavietu, produktu un pakalpojumu izveidi novadā. Ar konkursa nolikumu iespējams iepazīties šeit.

Konkursu organizē Siguldas novada pašvaldības aģentūra „Siguldas Attīstības aģentūra”. Plašāka informācija pieejama, rakstot uz e-pasta adresi ina.stupele@sigulda.lv vai zvanot uz tālruņa numuru 29414798. 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi