Ceturtdiena, 24. septembris
Šodien sveicam: Agris, Agrita
Laika ziņas: Sigulda +17.2℃, D vējš 3.7 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-03-19
Notiks mūzikas menedžeres Gunas Zučikas iedvesmas stāsta lekcija

Piektdien, 29.martā, plkst.16.00 koprades telpu birojā „Coworking Sigulda”, Pils ielā 16, notiks mūzikas menedžeres Gunas Zučikas iedvesmas stāsta lekcija.

Guna Zučika ir viena no Latvijā pazīstamākajām un veiksmīgākajām mūzikas menedžerēm. Ilgus gadus bijusi grupas „Prāta vētra” menedžere, starptautisko sakaru veidošanā, bet kopš 2015.gada rudens Guna strādā ar grupu „Carnival Youth”. Gunas veidotais uzņēmums „Every Little Thing” ir noslēdzis līgumu ar pasaulē vadošo mūzikas ierakstu izdevniecību „Sony Music Entertainment”.

Mūzikas industrija, tāpat kā citas radošās industrijas, balstīta uz kontaktiem, uzdrīkstēšanos un uzņēmību. Lai sasniegtu rezultātu, nepieciešams veidot starptautiskas attiecības. Visa pamatā – radoša un ātra domāšana, būt un rīkoties pareizajā laikā un vietā.

  • Mūzikas industrijas izaugsme vienlaicīgi ar personības izaugsmi;
  • Cilvēks orķestris. Kā sakārtot lietas, lai neizdegtu;
  • Digitālais mārketings kā instruments vēlamo rezultātu sasniegšanai.

Programma:

  • plkst.15.30–16.00 dalībnieku ierašanās un reģistrācija;
  • plkst.16.00–17.30 lekcija;
  • plkst.17.30–17.45 kafijas pauze;
  • plkst.17.45–19.00 lekcijas turpinājums.
     

Pieteikties lekcijai iespējams, rakstot uz e-pasta adresi coworking.sigulda@gmail.com.

Dalības maksa – 15 eiro. Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem 10% atlaide.

 

Pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi