Sestdiena, 26. septembris
Šodien sveicam: Gundars, Kurts, Knuts
Laika ziņas: Sigulda +18.8℃, DA vējš 6.1 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-03-21
Notiks mazo vokālistu konkurss „Siguldas novada Cālis 2019”

Svētdien, 24.martā, plkst.12.00 koncertzālē „Baltais flīģelis” notiks mazo vokālistu konkurss „Siguldas novada Cālis 2019”, kurā piedalīsies pirmsskolas vecuma bērni līdz septiņu gadu vecumam.. Tā mērķis ir attīstīt bērnu muzikālās prasmes un iemaņas, kā arī pilnveidot mazo vokālistu skatuves kultūru un uzstāšanās prasmi.

Konkursa dalībnieki 3–4 gadu vecuma grupā pēc brīvas izvēles izpildīs laviešu tautas dziesmu vai komponista oriģināldziesmu, savukārt dalībnieki 5–7 gadu vecuma grupā dziedās divas dziesmas: latviešu tautas dziesmu vai latviešu tautasdziesmas apdari, kā arī komponista oriģināldziesmu.

Konkursantu sniegumu vērtēs profesionāla žūrija. Priekšnesumi tiks vērtēti, ņemot vērā šādus kritērijus: vokālās prasmes, repertuāra izvēle atbilstoši vecumam un spējām, skatuves kultūra, atraktivitāte un priekšnesuma radošums. Visi konkursa dalībnieki saņems pateicības balvas.

Ieeja – bez maksas.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi