Pirmdiena, 24. februāris
Šodien sveicam: Diāna, Dina, Dins
Laika ziņas: Sigulda +0.4℃, R vējš 2.8 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-03-22
Topošo pirmklasnieku vecākus aicina uz informācijas dienām Allažos un Morē
Siguldas novada izglītības iestādēs kopš februāra norisinās informācijas dienas topošo pirmklasnieku vecākiem. Informācijas dienu laikā vecāki var iepazīties ar skolu pedagogiem, uzzināt par izglītības iestādes piedāvātajām izglītības programmām un interešu izglītības iespējām.
 
Informācijas dienas topošo pirmklasnieku vecākiem notiks 28.martā no plkst.9.00 līdz 11.30 Allažu pamatskolā, Skolas ielā 5, Allažos, bet 11.aprīlī visu dienu Mores pamatskolā, Siguldas ielā 15, Morē.
 
Plānots, ka skolas gaitas šogad uzsāks 250–260 Siguldas novadā deklarētie bērni. Laurenču sākumskola un Siguldas 1.pamatskola pirmklasniekus uzņems trīs pirmajās klasēs, bet Siguldas pilsētas vidusskola – četrās vai piecās pirmajās klasēs, tostarp sporta un mākslas klasēs. Allažu un Mores pamatskolā katrā tiks atvērta viena pirmā klase.
 
Mācībām 1.klasē prioritāri tiks uzņemti Siguldas novadā deklarētie bērni. Reģistrēt bērnu mācībām 1.klasē 2019./2020.mācību gadam iespējams līdz 29.martam, iesniedzot iesniegumu izvēlētajā skolā vai elektroniski pašvaldības e-pakalpojumu portālā e.sigulda.lv.
 
 
 

© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi