Piektdiena, 7. augusts
Šodien sveicam: Alfrēds, Madars, Fredis
Laika ziņas: Sigulda +24.5℃, ZR vējš 2.9 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-03-26
Kultūras centrā „Siguldas devons” atklās izstādi „Viņas. Četras.”

Piektdien, 5. aprīlī, plkst. 18.00 kultūras centrā „Siguldas devons” tiks atklāta izstāde „Viņas. Četras.”, kas ir īpaša, jo izstādē piedalās četras jaunās mākslinieces, kuras vieno kopīga studiju vieta – Latvijas Mākslas akadēmija, un kopīgs vārds – Kristīne. Izstādi ikvienam interesentam būs iespēja apskatīt līdz 7. maijam.

Neskatoties uz šīm kopīgajām iezīmēm, katra no Kristīnēm ir īpaša ar individuālu rokrakstu. Mākslinieces ir dažādas kā četri gadalaiki. Izstāde atspoguļos šo dažādību gan glezniecības, gan tekstila darbos.

Izstādē būs iespēja aplūkot Kristīnes Kliginas (bakalaura studiju 3. kurss „Tekstilmāksla”), Kristīnes Kutepovas (maģistrantūras studiju 2. kurss „Glezniecība”), Kristīnes Martinovas (maģistrantūras studiju 2. kurss „Grafika”) un Kristīnes Rublovskas (maģistrantūras studiju 2. kurss „Glezniecība”) darbus.

Ieeja – bez maksas.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Augusts 2020