Svētdiena, 7. jūnijs
Šodien sveicam: Gaida, Arnis, Arno
Laika ziņas: Sigulda +11.1℃, D vējš 2 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-03-27
Notiks Agras un Arnolda Dimantu kompaktdiska atvēršanas svētki

6. aprīlī plkst. 17.00 Mākslu skolas „Baltais flīģelis” zālē tiks prezentēts Agras un Arnolda Dimantu kompaktdisks „Latviešu komponistu klavieru dueti no klasikas līdz mūsdienām”, turpinot ieskandināt Siguldas Mākslu skolas „Baltais flīģelis” 60. jubilejas gadu.

Disks, kurā ietverti latviešu komponistu skaņdarbi klavieru duetam, ir mākslinieku veltījums Latvijas valsts simtgadei un dāvana Siguldas Mūzikas skolas 60. jubilejas gadā un ir tapis pateicībā viņu vecākiem, skolotājiem un komponistiem.

Abu mūziķu pirmie četrrocīgās muzicēšanas mēģinājumi aizsākās 1980. gadu sākumā. Pirmā solo programma tika sagatavota 1991. gadā, kas arī ir dueta kā pastāvīgas mākslinieciskas vienības izveidošanas gads. Papildus iegūtajam Mūzikas maģistra grādam abi mūziķi savas prasmes pilnveidojuši meistarklasēs, guvuši godalgotas vietas starptautiskos konkursos, regulāri piedalās mūzikas festivālos un koncertē gan Latvijā, gan ārpus valsts robežām; tapuši arī ieraksti Latvijas Radio.

Informāciju sagatavoja:
Siguldas Mākslu skolas „Baltais Flīģelis" direktora p.i.
Jolanta Bimbere

 

Koncertā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūnijs 2020       
12 345 6 7
89 101112 1314
1516171819 20 21
2223242526 27 28
2930