Sestdiena, 11. jūlijs
Šodien sveicam: Leonora, Svens
Laika ziņas: Sigulda +13.2℃, DA vējš 1.8 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-03-27
​Būs skatāma paaudzēs iemīļotā izrāde „Un atkal Pifs…”

8. maijā plkst. 11.00 kultūras centrā „Siguldas devons” būs skatāma Latvijas Leļļu teātra izrāde „Un atkal Pifs...”, kas kopš pirmizrādes 1983. gadā piedzīvo arvien atkārtotus iestudējumus un veido Leļļu teātra zelta fondu.

Sunītis Pifs un runcis Herkuless, krustmāte Agate un krusttētiņš Tontons, Dudū un Rozālija – šie personāži neprasa komentārus ne Francijā, kur pirms daudziem gadiem tos radīja franču karikatūrists Žans Arnāls, ne Latvijā, kur tie pazīstami jau vairākām paaudzēm gan kā komiksu grāmatu, gan kā leļļu teātra izrāžu varoņi. Izrādē skanošās Ivara Vīgnera dziesmas ar Jāņa Petera vārdiem kļuvušas par latviešu bērnu mūzikas klasiku.

Divcēlienu izrādes ilgums 1 stunda 20 minūtes. Izrāde ieteicama bērniem no 3 gadu vecuma. 

Biļetes cena no 8 līdz 10 eiro, Siguldas ID karšu īpašniekiem, iegādājoties biļeti iepriekšpārdošanā – 20% atlaide, novada daudzbērnu ģimenēm – 40% atlaide. Ieejas biļete jāiegādājas katram skatītājam, neatkarīgi no vecuma. Biļetes pieejamas „Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās un kultūras centra „Siguldas devons” kasē. Kolektīvie biļešu pieteikumi veicami, zvanot uz tālruņa numuru 29548365 vai rakstot uz e-pasta adresi dace.plesa@sigulda.lv.

 

Izrādes laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi

       Jūlijs 2020