Sestdiena, 15. maijs
Šodien sveicam: Sofija, Taiga, Airita, Arita
Laika ziņas: Sigulda +10.9℃, DA vējš 2.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-03-28
Uzsākta grantēto ielu un ceļu greiderēšana

Iestājoties atbilstošiem laikapstākļiem, Siguldas novada teritorijā uzsākta grantēto brauktuvju planēšana. Kopumā Siguldas novada grantēto ielu un ceļu garums sasniedz vairāk nekā 220 kilometrus. 

Grantēto ceļu un ielu greiderēšana notiek prioritārā secībā, sākot ar maģistrālajām ielām, kā arī tām, kuru virskārta ir nožuvusi; Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotā informācija liecina, ka martā nokrišņu daudzums Siguldā sasniedzis 85 milimetru atzīmi, kamēr Latvijā – tikai 40 milimetrus, tādēļ vietām grantēto ielu un ceļu segumi joprojām ir pārmitrināti un uzlabot to stāvokli varēs tikai tad, kad tie būs apžuvuši.

Atgādinām, ka Siguldas novada pašvaldība ielu un ceļu uzturēšanai, kā arī remontdarbiem un projektēšanai šogad paredzējusi vairāk nekā 7,5 miljonus eiro. Lai iedzīvotāji varētu vienkopus gūt informāciju par plānotajiem ielu pārbūves, izbūves, infrastruktūras projektēšanas un remontdarbiem, ir izveidota interaktīva karte par Siguldas infrastruktūras attīstību 2019. gadā. Karte tiks papildināta arī ar informāciju par plānotajiem asfaltēto ielu virskārtas atjaunošanas, kā arī ūdensapgādes un kanalizācijas infrastruktūras izbūves darbiem.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi