Sestdiena, 11. jūlijs
Šodien sveicam: Leonora, Svens
Laika ziņas: Sigulda +13℃, D vējš 2.2 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-04-02
Mores pamatskolas skolēni apmeklē zooloģisko dārzu un Botānisko dārzu

Marta beigās Mores pamatskolas 3. un 4. klases skolēni mācību ekskursijas laikā viesojās Rīgas Nacionālajā zooloģiskajā dārzā un Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā. Mācību ekskursija tika organizēta Eiropas savienības fonda projekta „Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” ietvaros.

Zooloģiskajā dārzā audzēkņi pētīja dažādas dzīvnieku klases un ar entuziasmu priecājās par jaunuzcelto māju žirafēm. Savukārt Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā skolēni piedalījās izglītojošā nodarbībā par augiem pavasarī, darbojoties gan praktiski, gan iegūstot teorētiskas zināšanas.

 

Patstāvīgi projekta ietvaros tiek realizēts:

  • interešu izglītības programma „Brīnumu laboratorija”, kurā tiek veikti eksperimenti ar dažādām ikdienas sadzīvē izmantojamām vielām, piesaistot skolēnu uzmanību un gūstot priekšstatu par ķīmiskiem procesiem.
  • interešu izglītības programma „Domā un rēķini”, kurā skolēni attīsta algoritmisko domāšanu, apgūs programmēšanas pamatus, risinās radošus uzdevumus.
  • radošā darbnīca dabas pētniekiem „Mēs paši sev!” ir interešu izglītības programma, kurā skolēniem ir iespēja iegūt zināšanas par dabu un veselīgu dzīvesveidu ārpus formālās klašu telpas. Skolēni iegūtās zināšanas pielietos praktiski skolas izveidotajā siltumnīcā.
  • debašu klubs ir interešu izglītības programma, kurā skolēni apgūst prasmi uzstāties publikas priekšā, kā arī kritisko domāšanu un spēju argumentēt savu viedokli.

© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūlijs 2020