×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 30. janvāris
Šodien sveicam: Tīna, Valentīna, Pārsla
Laika ziņas: Sigulda +2.2℃, DR vējš 5.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-04-02
Mores pamatskolas skolēni apmeklē zooloģisko dārzu un Botānisko dārzu

Marta beigās Mores pamatskolas 3. un 4. klases skolēni mācību ekskursijas laikā viesojās Rīgas Nacionālajā zooloģiskajā dārzā un Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā. Mācību ekskursija tika organizēta Eiropas savienības fonda projekta „Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” ietvaros.

Zooloģiskajā dārzā audzēkņi pētīja dažādas dzīvnieku klases un ar entuziasmu priecājās par jaunuzcelto māju žirafēm. Savukārt Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā skolēni piedalījās izglītojošā nodarbībā par augiem pavasarī, darbojoties gan praktiski, gan iegūstot teorētiskas zināšanas.

 

Patstāvīgi projekta ietvaros tiek realizēts:

  • interešu izglītības programma „Brīnumu laboratorija”, kurā tiek veikti eksperimenti ar dažādām ikdienas sadzīvē izmantojamām vielām, piesaistot skolēnu uzmanību un gūstot priekšstatu par ķīmiskiem procesiem.
  • interešu izglītības programma „Domā un rēķini”, kurā skolēni attīsta algoritmisko domāšanu, apgūs programmēšanas pamatus, risinās radošus uzdevumus.
  • radošā darbnīca dabas pētniekiem „Mēs paši sev!” ir interešu izglītības programma, kurā skolēniem ir iespēja iegūt zināšanas par dabu un veselīgu dzīvesveidu ārpus formālās klašu telpas. Skolēni iegūtās zināšanas pielietos praktiski skolas izveidotajā siltumnīcā.
  • debašu klubs ir interešu izglītības programma, kurā skolēni apgūst prasmi uzstāties publikas priekšā, kā arī kritisko domāšanu un spēju argumentēt savu viedokli.

© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi