Svētdiena, 19. janvāris
Šodien sveicam: Andulis, Alnis
Laika ziņas: Sigulda +3.2℃, DR vējš 4.7 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-04-05
Notiks „Trio Khaldei” koncerts

Sestdien, 13. aprīlī, plkst. 19.00 koncertzālē „Baltais flīģelis” būs iespēja dzirdēt „Trio Khaldei”, kura sastāvā darbojas Barbara Baltussen (klavieres), Pieter Jansen (vijole) un Johannes Burghoff (čells) – trīs mūziķi ar kaislību pret kamermūziku. Siguldā mūziķi atskaņos Johana Nepomuka Hummela, Antonīna Dvoržāka un Pētera Vaska skaņdarbus.

Kopš pirmā koncerta 2011. gadā „Trio Khaldei” ir attīstījušies no jauna, daudzsološa ansambļa līdz pat Beļģijas lielākajiem vārdiem klasiskajā mūzikā. 2013. gadā trio bija viens no sešiem ansambļiem, kas nominēti internacionālajam Supernovas konkursam. Pēdējos gados trio ir uzstājies daudzos kultūras centros visā valstī, arī tādās prestižās vietās, kā Tēlotājmākslas centrs (Brisele), AMUZ (Antverpene), De Bijloka (Gente) un Concertgebouw Brugē un daudzos festivālos Beļģijā un ārzemēs, tostarp Flandrijas Gentes festivālā, Festivālā 20/21, En Avant Mars, Spektra festivālā (Slovēnija) un Arsana festivālā (Slovēnijā). Trio ir veicis ierakstu sesijas arī Beļģijas Canvas (televīzija), Klāru (radio) un Slovēnijas Nacionālo radio.

„Trio Khaldei” savās programmās patīk apvienot mūziku no pagātnes un tagadnes, iepazīstinot sabiedrību ar mazāk pazīstamu komponistu, kā arī lielo meistaru mūziku.

Biļetes iespējams iegādāties „Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās, kā arī stundu pirms izrādes koncertzālē „Baltais flīģelis”. Biļetes cena – no 8 līdz 15 eiro, Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem – 20% atlaide, novada daudzbērnu ģimenēm – 40% atlaide.
 

Koncerta laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi